Розділ Суспільство

Енергоінвест залишив котельні без обладнання

Автор Дата24 жовтня 2019

Представниками Шепетівського підприємства теплових мереж та відповідною комісією, створеною розпорядженням міського голови, було проведено відкриття приміщень підприємства та обстеження об’єктів та технологічного обладнання цілісного майнового комплексу «Шепетівське підприємство теплових мереж».

При обстеженні котелень виявлено відсутність автоматики безпеки «котбус» — 10 шт., «фероллі» — 3 шт., «вісман» — 4 шт. та систем, які забезпечують роботу котелень, що відображено в актах. Зі слів колишніх працівників підприємства ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» вказані автоматичні системи були зняті за вказівкою керівництва ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» Пустовойта О.С. та Громяка В. Також зникли ключі від усієї автомобільної та тракторної техніки, що унеможливлює використання транспортних засобів комунального підприємства.

На підставі цього Шепетівське підприємство теплових мереж звернулося до начальника Шепетівського ВП  ГУ НП України в Хмельницькій області Краковецького Ю.Г. із заявою про вчинення злочину. Дане звернення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань Шепетівського відділу поліції № 7907 від 18 жовтня 2019 року.

100 0001 710x1024

100 0002 673x1024

За інформацією прес-служби Шепетівської міської ради

Останнє редагування 24 жовтня 2019

Коментарі (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

Пустохуйта на палю!

myron
This comment was minimized by the moderator on the site

Треба садить в КПЗ яке він помагав ремонтувать щоб падлюка не втік!

myron
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением