П'ятниця, 11 жовтня 2019 13:05

Депутати повернули майно Шепетівського підприємства теплових мереж громаді та не підтримали «формулу Штайнмаєра»

Сьогодні відбулася позачергова 63 сесія Шепетівської міської ради, яку провів міський голова Михайло Полодюк.

На виконання рішення сесії від 6 листопада 2017 року «Про відмову в односторонньому порядку від договору концесії цілісного майнового комплексу «Шепетівське підприємство теплових мереж», враховуючи результати примусового виконання рішення Господарського суду Хмельницької області, постанови Північно-західного апеляційного господарського суду, на підставі протоколу комісії з приймання цілісного майнового комплексу «Шепетівське підприємство теплових мереж» з концесії, депутати прийняли рішення передати майно цілісного майнового комплексу на праві господарського відання «Шепетівському підприємству теплових мереж».

Рішенням сесії вище згадане підприємство було визначене виконавцем послуг з постачання теплової енергії.

Окремим пунктом рішення погоджено, що керівник теплопостачального підприємства має прийняття працівників в порядку переведення з ТОВ «Шепетівка Енергоінвест».

Враховуючи те, що повернення майна з концесії відбулося в примусовому порядку, і ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» добровільно не передало ні майно цілісного майнового комплексу, ні відповідної документації на нього,  керівник Шепетівського підприємства теплових мереж до 30 жовтня 2019 року має провести інвентаризацію фактичної наявності та стану майна.

У зв’язку з накопиченням боргів ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» депутати прийняли Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Міністра внутрішніх справ України, Міністра розвитку громад і територій України, Генерального прокурора України, у якому  просять:

— взяти під особистий контроль та провести невідкладні дії по встановленню осіб, винних у зростанні заборгованості ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» перед НАК «Нафтогаз України» за спожитий природний газ та притягнути їх до кримінальної відповідальності;

— вжити заходів щодо забезпечення можливого цивільного позову шляхом накладення арешту на все рухоме та нерухоме майно посадових осіб ТОВ «Шепетівка Енергоінвест».

Наприкінці засідання сесії народні обранці підтримали проєкт рішення – «Про звернення депутатів Шепетівської міської ради до Президента України, Верховної Ради України щодо недопущення реалізації «формули Штайнмаєра».

За матеріалами прес-служби Шепетівської міської ради

Останнє редагування П'ятниця, 11 жовтня 2019 15:32
NinaR

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Хочеться вірить, що когось потрогають за сідниці та ще й серйозно! Сюди ще приплести штучне створення техногенної катастрофи в місті Шепетівка а тоді побачим хто кого?

myron
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода