Шепетівчанка сплатить до 1360 грн штрафу за своє свинство

Автор

Комунальні служби разом із працівниками виконавчого комітету та небайдужими шепетівчанами наприкинці квітня прибирали стихійні сміттєзвалища, залишені місцевими мешканцями, які ставляться до довкілля безвідповідально. Під час прибирання на території хлібозаводу в районі вулиці Залізничної був знайдений сміттєвий пакунок з квитанціями на оплату комунальних послуг.

Інспектори адміністративно-комунальної інспекції викликали працівників поліції, які встановили, що сміття викинула громадянка М., яка проживає на вулиці Залізничній. Після проведення розслідування особа, що викинула сміття на території хлібозаводу була встановлена. На основі встановлених фактів адміністративно-комунальною інспекцією був складений протокол.

Відповідальність передбачена ст. 152 КУпАП — штраф до 1360 гривень.

Наразі адміністративно-комунальна інспекція разом з представниками поліції встановлює власника автомобіля, який залишив будівельне сміття на території хлібозаводу, а також інших шепетівчан, які викинули сміття в невстановленому місці. Порушники будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.

Слід зазначити, вартість вивезення сміття в приватному секторі — 12 гривень на місяць за 1 зареєстровану особу. Чи вартує викинутий непотріб витрачених нервів, осуду сусідів, зіпсованої репутації?

Адміністративно-комунальна інспекція просить шепетівчан повідомляти про жителів міста, які викидають сміття у невстановлених місцях за телефоном 4-06-85.

Новини Шепетівки в месенджерах

Viber | Telegram

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением