Четвер, 25 квітня 2019 18:03

Невідомі підпалили бесідку у селищі Косецькому

Ганебний акт вандалізму нещодавно стався в лісовому масиві поблизу міста (так званий мікрорайон Шанхай), де вторік лісівники облаштували футбольне поле і встановили бесідки. Невідомі особи підпалили одну з бесідок.

Ще кілька тижнів тому, спільно з учнями шкільного лісництва лісівники тут прибирали лісові насадження від засмічення, зокрема і бесідки, а сьогодні одна з них знищена.

Лісівники Шепетівщини постійно турбуються про комфорт відпочиваючих у лісі. На території лісових масивів функціонує дві великі зони відпочинку – «Дубки» і «Лісовий кордон», які розташовані поблизу автомобільних шляхів і не далеко від міста і чотири менших – «Околиця», «Партизан», Мальованська та Понінківська зони відпочинку, які розміщені поблизу контор лісництв підприємства. Для комфорту відвідувачів на зонах відпочинку встановлені дитячі майданчики, гойдалки, гірки, футбольні майданчики, бесідки, столи, облаштовані місця для вогнищ, сміття та інше. Крім того, для забезпечення потреби населення встановлені місця відпочинку і в лісі, в найбільш відвідуваних його частинах.

Багато власних сил витрачають лісівники для створення та облаштування альтанок, бесідок, грибків, а ще більша для підтримання чистоти і порядку. Тому їм особливо прикро за цей випадок.

Колектив ДП «Шепетівський лісгосп» закликає громадян цінувати працю інших та бережливо ставитись до влаштованих місць відпочинку на яких проводять дозвілля мешканці м. Шепетівка.

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода