П'ятниця, 29 березня 2019 16:34

Депутати міської ради підтримали залізничників

Адміністрація Локомотивного депо Шепетівка на початку цього місяця отримала, наказ № 111-Н від 11 березня 2019 року «Про затвердження штатного розпису» регіональної філії «Південно-Західна залізниця».

Відповідно до наказу доведено, що з 1 жовтня 2019 року такого підприємства, як виробничий підрозділ локомотивне депо Шепетівка, де на сьогоднішній день працює 540 працівників, не буде існувати. Натомість буде створено дорожню механічну майстерню Шепетівка, де передбачено по штатному розпису 172 працівника. Тобто 368 залізничників втратять роботу.

На думку залізничників, такі непродумані дії керівництва регіональної філії «Південно-Західна залізниця» не сприяють створенню здорової атмосфери в робітничому середовищі, більш за все, навпаки — є одним із подразнюючих факторів і викликають протестні настрої в колективі, котрі, при певному збігу обставин, зможуть бути реалізовані.

Тому відповідно до звернення голови первинної профспілкової організації локомотивного депо Шепетівка Миколи Максимчука до міського голови Михайла Полодюка на 54 сесії Шепетівської міської ради 28 березня 2019 року було прийнято звернення до Голови Верховної Ради України, голів депутатських фракцій, Кабінету Міністрів України.

У зверненні зазначається, що 368 чоловік працівників локомотивного депо разом із членами їх сімей залишаться без роботи, та, фактично, без засобів існування, оскільки в місті немає іншого підприємства, яке могло б забезпечити цих спеціалістів роботою. А відсутність погодження прийнятого наказу з профспілковим комітетом свідчить про ймовірне порушення при його прийнятті норм чинного законодавства та, як наслідок, грубе порушення прав працівників-мешканців міста та району.

Враховуючи викладене, Шепетівська міська рада звернулася до Верховної Ради України, голів депутатських фракцій, Кабінету Міністрів України з проханням не допустити закриття підприємства, яке забезпечує роботою значну кількість мешканців міста та району та масове звільнення працівників цього підприємства.

За матеріалами Відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Шепетівської міської ради

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Треба розігнати Козятин та його дирекцію!

myron
This comment was minimized by the moderator on the site

О, яка ж файна новина зранку. "Потужний" залізничний вузол Шепедротівка розганяють. Давно пора. Я б взагалі пустив потяги в обхід цієї станції.

sergei
This comment was minimized by the moderator on the site

Тебе ніхто не питає! Спочатку дорости до керівництва а тоді і будеш вирішувати що куди їхатиме! Не тішся скоро і в Славуті почнеться а далі і на атомній! Скорочуватимуть фахівців які не потрібні! Бо модернізація атомної проводиться в ногу з...

Тебе ніхто не питає! Спочатку дорости до керівництва а тоді і будеш вирішувати що куди їхатиме! Не тішся скоро і в Славуті почнеться а далі і на атомній! Скорочуватимуть фахівців які не потрібні! Бо модернізація атомної проводиться в ногу з часом! Що ти тоді заспіваєш? Судячи з твоїх коментів ти попадаєш в цю категорію!

Детальніше
myron
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода