Понеділок, 25 червня 2018 19:07

Директора «Шепетівського ремонтного заводу» притягнуто до адмінвідповідальності

22 червня 2018 року Шепетівський міськрайонний суд Хмельницької області визнав винним директора Державного підприємства «Шепетівський ремонтний завод» Державного концерну «Укроборонпром» у вчиненні корупційного адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-6 КУпАП, та наклав стягнення у виді штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Військовою прокуратурою Рівненського гарнізону проведено вивчення додержання службовими особами ДП «Шепетівський ремонтний завод» ДК «Укроборонпром» вимог антикорупційного законодавства.

Зокрема, у ході опрацювання відомостей Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, виявлено несвоєчасне повідомлення директором вказаного підприємства про суттєві зміни у майновому стані.

Установлено, що у липні 2017 року вказаний посадовець отримав премію за підсумками роботи за 2016 рік у розмірі 259 тис. грн. Однак, у встановлений Законом України «Про запобігання корупції» термін НАЗК про даний факт не повідомив, чим вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією.

Прес-служба військової прокуратури Західного регіону України

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

Нормальну премію отримав, не образив себе коханого

либерман
This comment was minimized by the moderator on the site

Та всі хто до оборонпрому має відношення ще не такі премії мають! Тут справа в іншому або комусь потрібна посада, або цей завод треба кончить безвозвратно, або хтось лапку наложить хоче чи вже наложив!

myron
This comment was minimized by the moderator on the site

Не розумію, за які ж такі заслуги отримують такі премії? Нашому пенсіонерові, весь свій вік пропрацювавшему на державу, цих грошей вистачило би майже на 10 років... Додайте солідний оклад та чималу щомісячну премію. Непогано ... За "вищу "...

Не розумію, за які ж такі заслуги отримують такі премії? Нашому пенсіонерові, весь свій вік пропрацювавшему на державу, цих грошей вистачило би майже на 10 років... Додайте солідний оклад та чималу щомісячну премію. Непогано ... За "вищу " братію вже немає ,що казати! Один Коболєв чого вартий!
"ТАМ, ГДЕ НЕТ СПРАВЕДЛИВОСТИ, ТАМ И НЕТ БЛАГОДАТИ" (Османская Империя, 1530 год)

Детальніше
Novaya
This comment was minimized by the moderator on the site

Ви впевнені, що османи у XVI ст. російською мовою користувалися?

Sposterigach
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением