Вівторок, 11 квітня 2017 14:00

Державі повернуть 44 гектари земель, на яких видобували корисні копалини

Шепетівською місцевою прокуратурою виявлено порушення вимог законодавства при використанні земель державної власності, розташованих на території Судилківської сільської ради Шепетівського району.

Встановлено, що на підставі розпоряджень облдержадміністрації Шепетівською районною державною адміністрацією одному із товариств передано в оренду земельні ділянки площею понад 44 га для видобування корисних копалин.

Вартість вказаних земель перевищує 21 млн. грн.

Розмір орендної плати за користування землею визначено у правочині на підставі нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Водночас, в порушення умов договорів оренди землі та вимог земельного законодавства, підприємство орендну плату за користування земельними ділянками систематично не сплачувало, внаслідок чого утворилась заборгованість на суму близько півмільйона гривень.

«За вказаних обставин, місцевий бюджет та територіальна громада недоотримала значну суму коштів, яка наразі стягується у примусовому порядку», - повідомив керівник місцевої прокуратури Іван Комар.

Тому, місцева прокуратура, діючи на захист інтересів держави, звернулась до суду з вимогами розірвати договори оренди землі.

Рішенням господарського суду Хмельницької області позицію прокуратури підтримано та позов задоволено.

Землі промисловості загальною площею понад 44 га вартістю більше 21 млн. грн. підлягають поверненню у державну власність. 
Прес-служба прокуратури Хмельницької області
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода