Розділ Суспільство

З державної власності вибули лісові землі вартістю понад півмільйона гривень

Автор 08 квітня 2016, 10:01
Шепетівською місцевою прокуратурою виявлено факт зловживання службовим становищем службовими особами Головного управління Держземагенства у Хмельницькій області та його підрозділу у Славутському районі, внаслідок чого з державної власності незаконно вибули землі лісогосподарського призначення. Про це повідоимла прес-служба відомства.
Зокрема встановлено, що торік наказами зазначеної установи затверджено проекти землеустрою та надано у власність 8 громадянам земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства із земель сільсьгосппризначення. Надалі, на підставі цих наказів громадяни оформили право власності на землі.

Як з’ясувалось, згадані земельні ділянки, загальною площею майже 14 гектарів та вартістю понад 500 тисяч гривень, перебувають у постійному користуванні ДП «Славутське лісове господарство». Жодних рішень про вилучення земельних ділянок у держпідприємства не приймалось, із земель державної власності вони не вилучались, що свідчить про незаконність їх передання у приватну власність.

За цим фактом місцевою прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 КК України, яке спрямовано для подальшого розслідування до Славутського відділу поліції.

Крім того, як повідомив керівник місцевої прокуратури Іван Комар, наразі судом задоволено один із восьми пред’явлених позовів прокуратури та зобов’язано повернути частину земель - ділянку площею 2 га, у розпорядження держави як земель лісового фонду.
Коментувати...
Увійти за допомогою ( Зареєструватися? )
або опублікувати як гість
Завантаження коментаря... Коментар буде оновлено через 00:00.
  • Цей коментар не опублікований.
    · 16:54 08/04/2016
    А когда доблестная шепетовская прокуратура займётся дерибаном шепетовского парка отдыха???

    А разворовывать его начали ещё в лет двадцать назад. И первыми пример показали "святые отцы", хапанувшие кусок парка под церковь на проспекте Мира. Тогдашний главный коммунистический идеолог Шепетовки, вдруг перекрасился с красного на жовто-блакитного, и "прозрел". Только бы сохранить своё кресло под жопой. И способствовал выделению этого паркового участка попам.

    Ну, ведь можно было поставить эту церковь там же, но через дорогу. И не было бы убийства парка. Так нет же, "святых отцов" жаба давила — хотелось ланшафтик зелёненький.

    Будете вы, пьяницы и распутники с крестами на боровских животах, за этот искалеченный парк в аду голой жопой по горячей сковородке без масла ездить! Бог не фраер, он всё видит...

    А эти быдлятники алкогольные что в парке понастраивали (блять в детской зоне отдыха!!!) — это шо так и должно быть??? Какая сука там на лапу брала, наплевав на всех шепетовчан???

    Видать шепетовские прокуроры в парк не ходят, срача этого не видят, и вообще отдыхают за доллары и за бугром, развесив яйца на пляжу где-нибудь в Анталии.

    Кстати, а почём нынче в Шепетовке тушка прокурора???...
0
репостів
0
репостів