Розділ Суспільство

У Нетішині судили молодика, який зняв кошти з картки родича та продав його телефон

Автор 30 грудня 2025, 13:48

У Нетішині до п’яти років ув’язнення засудили молодика, який обікрав родича. Нетішинський міський суд визнав 28-річного обвинуваченого винним за ч. 4 ст. 185 та ч. 1 ст. 357 Кримінального кодексу України і призначив йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

Подія сталась наприкінці листопада 2023 року в місті Нетішин. Тоді ще 26-річний місцевий житель заволодів банківською карткою та телефоном родича, коли той ночував у нього.

Отримавши доступ до інтернет-банкінгу потерпілого, зловмисник витратив з краденої картки більше 8 тисяч гривень. А згодом збув й мобільний, за допомогою якого знімав кошти.

Правоохоронці встановили особу злочинця та за процесуального керівництва прокуратури оголосили йому підозри за ч. 4 ст. 185 (Крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану) та ч. 1 ст. 357 (Викрадення офіційного документа з корисливих мотивів) Кримінального кодексу України. Слідчі скерували обвинувальний акт до суду.

Нетішинський міський суд, розглянувши матеріали провадження, визнав обвинуваченого винним та призначив йому покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

Поліція Хмельницької області

Коментувати...
Увійти за допомогою ( Зареєструватися? )
або опублікувати як гість
Завантаження коментаря... Коментар буде оновлено через 00:00.

Будьте першим, хто залишить коментар.

0
репостів
0
репостів