Розділ Суспільство

Місцеві суди Шепетівщини поповнились двома новими суддями

Автор 10 червня 2024, 19:36

Вища Рада Правосуддя ухвалила рішення про внесення подань Президентові України про призначення 23 суддів на посади до місцевих судів. Серед них – двоє до місцевих судів Хмельниччини. Про це повідомляє прес-служба ВРП.

Шепетівщина отримала двох суддів:

  • Вишневського Василя Орестовича – на посаду судді Білогірського районного суду Хмельницької області;
  • Іллюка Сергія Валерійовича – на посаду судді Полонського районного суду Хмельницької області;

Під час попереднього розгляду рекомендацій Вищої кваліфікаційної комісії суддів України не виявлено відомостей, які не були предметом розгляду ВККСУ та яким Комісія не дала належної оцінки у межах процедури кваліфікаційного оцінювання стосовно кандидатів, що свідчили б про невідповідність кандидатів критерію доброчесності чи професійної етики, повідомила пресслужба Хмельницького міськрайонного суду.

За результатами розгляду рекомендацій Комісії Вищою радою правосуддя не встановлено обставин, які відповідно до закону могли б бути підставою для відмови у внесенні Президентові України подань про призначення суддів.

Примітка. Президент України призначає суддів на посаду на підставі подання Вищої ради правосуддя. Перед тим Вища кваліфікаційна комісія суддів України (спеціальний орган) проводить добір кандидатів для призначення суддів: перевіряє претендентів відповідно до закону, приймає кваліфікаційний іспит і подає Вищій раді правосуддя рекомендацію про призначення кандидата на посаду судді.

0
репостів
0
репостів