Розділ Суспільство

Волонтери нагадали шепетівчанам про важливість відносин у сім’ї

Автор 15 травня 2024, 13:25

Щорічно, 15 травня, відзначається Міжнародний день сім’ї. З цієї нагоди Шепетівським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено інформаційно-просвітницьку акцію «Сім’я – це компас, який веде дитину по життю».

Сім’я – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. З неї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина.

Благополуччя родини - ось мірило розвитку і прогресу країни.

Волонтери центру розповсюджували серед жителів міста Шепетівки інформаційно-просвітницьку продукцію: «Важливо знати всім батькам…», «Конфлікти між батьками та дітьми», «Дитячо-батьківські відносини в неповних сім’ях».

День сім'ї в Україні

Довгий час день сім'ї Україна відзначала 8 липня, але цього року дата святкування змінилася. Розповідаємо, чому, коли тепер відзначають День сім'ї в Україні 2024 і про його традиції.

Коли День сім'ї 2024 в Україні

У 2023 році в Україні відзначали два сімейні свята:

  • 15 травня - Міжнародний день сім'ї;
  • 8 липня - український День сім'ї (День родини).

До того ж останню дату, 8 липня, святкували з 2011 до 2023 року і вона збігалася з російським Днем сім'ї, любові та вірності. В українському суспільстві склалися різні погляди щодо доцільності його святкування.

28 липня 2023 року указом президента України №455/2023замість Дня сім'ї 8 липня був встановлений День сім'ї 15 травня - тобто, в один день із Міжнародним днем сім'ї, заснованим ООН 1993 року.

День сім'ї - традиції

Сім'я - найдорожче, що є в житті. Особливо її цінність відчуваєш зараз, у нелегкий воєнний час. У День сім'ї традиційно відбуваються просвітницькі та святкові заходи - тематичні конференції, благодійні акції, концерти. У Міжнародного дня сім'ї щороку змінюється тема свята - наприклад, проблеми бідних сімей, культура здорового життя в сім'ї, виховання дітей, сімейні традиції тощо.

Але головне завдання цього дня - приділити увагу дорогим серцю людям. Влаштуйте у свято сімейний обід або вечерю, вирушайте разом на пікнік, згадайте всі разом своє генеалогічне дерево. А якщо немає можливості зустрітися з рідними, то постарайтеся зателефонувати їм і сказати "Люблю" і "Спасибі" за все світле і хороше, що вони подарували нам.

0
репостів
0
репостів