Розділ Суспільство

У Шепетівці розпочалась реєстрація на отримання грошової допомоги від ООН

Автор 30 квітня 2022, 13:28

Вчора у Шепетівці відкрився центр реєстрації переселенців для отримання грошової допомоги від Організації Об'єднаних Націй. Знаходиться він у приміщенні Шепетівської міської бібліотеки №1 по вул. Героїв Небесної Сотні 54 (праве крило будинку культури).

Агентство ООН у справах біженців (УВКБ ООН) розпочало збір даних для надання грошової допомоги людям, які були змушені покинути свої домівки внаслідок воєнних дій, з метою допомогти їм задовольнити свої нагальні потреби, зокрема, в тимчасовому житлі, їжі та предметах особистої гігієни, аби вони могли оселитися та відновити життя на новому місці.

Цільова аудиторія внутрішньо переміщені особи (ВПО), які були вимушені покинути місце постійного проживання у зв’язку з активними бойовими діями в їхньому регіоні після 24.02.2022. Сума допомоги базується на розмірі прожиткового мінімуму, прогнозованому на квітень 2022 р, та становить 2220 грн на одну людину в місяць і буде виплачуватися протягом 3-х місяців із розрахунку на кількість людей у родині.

Під час особистого візиту до пункту реєстрації необхідно мати документи, що посвідчують вашу особу, та, за наявності, документи дітей та інших осіб, яких ви супроводжуєте:

  • паспорт \ID картка\ документи з додатку «ДІЯ»;
  • індивідуальний податковий номер (ІПН);
  • водійське посвідчення;
  • або інші документи, що посвідчують особу чи надають можли вість ідентифікувати її.

Протягом 2-х тижнів після проходження реєстрації на вказаний номер телефону надійде SMS або Viber повідомлення про зарахування коштів. Отримати їх можна буде у відділенні «Укрпошти» лише за наявності документів, що посвідчують особу

Сума допомоги на всіх членів зареєстрованого домогосподарства буде перерахована на одного члена родини, вказаного під час реєстрації. УВКБ ООН має контракт з Національним оператором поштового зв'язку України «Укрпошта», який буде використовуватися як постачальник фінансових послуг для обробки виплат. Також можливе нарахування на банківську карту.

Строк надходження коштів — орієнтовно 3-4 тижні (однак це залежить від інституційної спроможності, працездатності та ситуації в країні).

Центр працює щодня крім суботи з 9:00 до 17:30.

Останнє редагування 03 травня 2022, 18:38
0
репостів
0
репостів