1 Comment
Під час обміну полоненими, який відбувся 5 лютого 2025 року, в Україну повернувся прикордонник Тарас Паламарчук з Шепетівщини. Він потрапив у полон під час виходу з "Азовсталі" у травні 2022 року. На початку 2023 року батьки отримали написаного ним власноруч листа, відтоді більше не мали з сином ніякого зв’язку. Вдома військового не було майже два роки й дев’ять місяців.