Житель села Радошівка, що на Шепетівщині, Андрій Карпієць провів у російському полоні 11 місяців. Юнак доєднався до лав Збройних сил України ще у 19-річному віці, прослужив рік і тиждень, після чого потрапив у неволю. Повернувшись додому, військовослужбовець власноруч зняв свій портрет з банера на Алеї Віри і Надії в Ізяславі.