18 травня міський голова Віталій Бузиль провів чергове засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради. Під час засідання члени виконкому детально опрацювали та ухвалили рішення з 37 важливих питань порядку денного, що безпосередньо впливають на життєдіяльність громади, транспортну інфраструктуру, охорону здоров'я та соціальну сферу.