Нарешті до нашого міста дійшла довгоочікувана весна, шепетівчани вже готуються до великодніх та першотравневих свят, до пори виїздів на природу та роботи на дачних ділянках. Та поза увагою багатьох опинився той факт, що міський голова цього місяця відзначатиме важливу дату - рівно два з половиною років, як він керує нашим містом, тобто екватор терміну своїх повноважень. Два з половиною років - це більш ніж достатній строк щоб поставити оцінку діяльності мера, тим більше, що сам Сергій Андрійович не надто полюбляє звітувати громаді про свою роботу. Тому разом спробуємо пригадати всі досягнення та невдачі нашого керманича.
Я працював першим секретарем Шепетівського міського комітету комсомолу рівно п'ять років (1965-1970). Але які то були насичені роботою роки! Коли приїхав у Шепетівку, то серед комсомольських працівників, секретарів первинних організацій, працівників музею Миколи Островського, громадськості міста витала ідея створення і встановлення в місті пам'ятника нашому славному земляку, письменнику М.Островському.
У вир подій Української революції 1917-1920 рр. були втягнуті всі населені пункти, у тому числі містечка Південної Волині (Базалія, Волочиськ, Красилів, Кузьмин, Купель, Кульчини, Ожигівці, Теофіполь) Старокостянтинівського, (Антоніни, Білогородка, Гриців, Корниця, Лабунь, Славута, Судилків, Шепетівка) Ізяславського (Заславського), (Волиця, Почаїв, Ямпіль) Кременецького, (Берездів, Любар, Полонне) Новгород-Волинського, (Аннополь, Ляхівці) Острозького повітів [5, 237-240].
У Шепетівці відбулася акція протесту місцевих автомобілістів проти жахливого стану доріг у місті. По завершенні мітингу уклали резолюцію. Текст надано прес-службою ВО «Свобода».
4—10 березня газети «Шепетівка» і «Пульс» «випромінювали оптимізм»: написали про підвищення середніх зарплат і 2-відсоткове безробіття серед жінок. Але часописи «Поділля» та «День за днем» дослідили, чого насправді варта така статистика.
Прихильники струнного мистецтва мали можливість послухати звітний концерт ансамблю «Ліра», який відбувся 5 березня в концертній залі дитячої музичної школи.
2 березня 2013 в Шепетівці відбувся Відкритий Кубок Хмельницької області з бойового самбо серед чоловіків. У змаганнях взяли участь 47 спортсменів з 4 клубів Хмельницькій області: Комбат, м. Шепетівка; Спарта, м. Кам'янець-Подільський; Ярослав, м. Хмельницький; Комбат, м. Хмельницький та гості з міста Рівне спортивний клуб Комбат-самбо.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua