Розділ Спорт

Юні шепетівські футболісти змагались на «Кубку єднання-2021»

11-12 вересня у Хмельницькому, на двох майданчиках Педагогічної академії пройшов регіональний дитячий футбольний турнір “Кубок Єднання – 2021”. Учасники турніру – це 16-ть команд зі всіх куточків Хмельниччини. Поїхали змагатись до обласного центру і шепетівські футболісти.

Наймасштабніший в Україні футбольний турнір для дітей 2010–2011 років народження «Кубок єднання-2021» було організовано до 10-річчя фонду “Тільки разом” у партнерстві з ГО «Українська асоціація розвитку дитячого та юнацького футболу» та БФ «Розвиток футболу України».

В перший ігровий день – відбулись матчі в групах (яких було 4). По дві кращих команди вийшли в раун плей-оф.

На жаль у своїй групі юні футболісти «Темп» Шепетівка змогли вибороти лише одну перемогу та 2 поразки, згідно різниці забитих голів посіли 4 місце та вибули з турніру.

ГРУПА – А

Команда 1 2 3 4 В Н П Мячі О

М-це

1 «Темп» Шепетівка   2:1 1:3 1:4 1 0 2 4:8 3 4
2 ДЮСШ Волочиськ   1:2 3:0 1 0 2 5:3 3 3
3 «Viva Cup» Хмельницький       2:2 2 1 0 7:4 7 1
4 ДЮСШ Чемерівці         1 1 1 6:6 4 2

ГРУПА – B

Команда 1 2 3 4 В Н П Мячі О

М-це

1 «Перлина Поділля» Білогіря   0:4 0:9 0:5 0 0 3 0:18 0 4
2 ДЮСШ Ярмолинці   2:2 1:2 1 1 1 7:4 4 3
3 «Поділля» Хмельницький       0:1 1 1 1 11:3 4 2
4 «Вікторія – U» Городок         3 0 0 8:1 9 1

ГРУПА – С

Команда 1 2 3 4 В Н П Мячі О

М-це

1 ДЮСШ Камянець-Подільський   11:0 2:1 15:0 3 0 0 28:1 9 1
2 ДЮСШ Теофіполь   1:2 2:1 1 0 3 3:14 3 3
3 «Спортлідер» ст. Дунаївці       0:1 1 0 3 5:6 3 2
4 «Полонь» Полонне         1 0 3 4:19 3 4

ГРУПА – D

Команда 1 2 3 4 В Н П М’ячі О

М-це

1 «Фортеця» Камянець-Подільський   2:3 2:2 0:1 0 1 2 4:6 1 3
2 «Вікторія» Старокостянтинів     2:1 0:2 2 0 1 5:5 6 2
3 ДЮСШ Стара Синява     0:7 0 1 2 3:11 1 4
4 ДЮСШ Славута         3 0 0 10:6 9 1

В другий ігровий день розпочали з матчів 1/4 фіналу:

  •  «Viva Cup» Хмельницький – «Вікторія» Старокостянтинів 1:3
  •  «Вікторія – U» Городок – «Спортлідер» ст. Дунаївці 2:0
  •  ДЮСШ Кам’янець-Подільський – «Поділля» Хмельницький 0:2
  •  ДЮСШ Славута – ДЮСШ Чемерівці 2:2 (4:3 пен.)

Далі було все спекотніше … матчі 1/2 фіналу:

  •  «Вікторія» Старокостянтинів – «Вікторія – U» Городок 1:0
  •  «Поділля» Хмельницький – ДЮСШ Славута 0:3

Матч за 3-4 місця:

  •  «Вікторія – U» Городок – «Поділля» Хмельницький 1:0

Фінал:

ДЮСШ Славута – «Вікторія» Старокостянтинів 3:0

Всі учасники отримали пам’ятні медалі, дипломи та м’ячі. Кращі команди також були нагороджені кубками, подарунками та грошовими преміями. Ну і окремо були відзначені кращі з кращих у різних номінаціях:

  • кращий нападник – Максим Цимбалістий (ДЮСШ Кам’янець-Подільський)
  • кращий гравець – Дмитро Фільчук (“Viva cup” Хмельницький)
  • кращий воротар – Леонід Протоковський («Поділля» Хмельницький)
  • кращий бомбардир – Антон Куцак (ДЮСШ Славута)
  • найцінніший гравець турніру – Дарина Кадюк (“Вікторія – U” Городок) 

Команда-переможець – ДЮСШ Славута представлятиме Хмельниччину у фінальному турнірі, що відбудеться 26 вересня на стадіоні «Авангард» у Луцьку. 

Останнє редагування 13 вересня 2021