У Шепетівській виправній колонії відбувся футбольний чемпіонат

Автор 26 серпня 2021, 11:17

В державній установі «Шепетівська виправна колонія (№98)» відбувся чемпіонат з міні – футболу серед засуджених. Спортивний захід було організовано з метою залучення засуджених до фізичної культури, занять спортом та популяризацію здорового способу життя.

У турнірі брали участь шість команд: «4 відділення», «5 відділення», «6 відділення», «7 відділення», «8 відділення», «9 відділення». Змагання проходили на протязі двох днів на стадіоні в одній із локальних дільниць установи.

Команди по жеребу були розділені на три групи. Та команда, яка здобуває перемогу грає за перше місце.

Переможцем змагань стала команда «4 відділення». Команда засуджених, яка виборола перемогу у змаганні була нагороджена подарунком (м’ячем) та кубком.