У Шепетівці провели заключні змагання та підбили підсумки відкритої Спартакіади до Дня Збройних сил України

Автор 23 грудня 2020, 11:31

Команди змагалися у шести видах спорту: поштовх гирі з двох рук (гирі по 24 кг), підтягування, шахи, перетягування канату, футзал, плавання. У Спартакіаді переможці визначалися в командному та в особистому заліках.

Боротьба у всіх видах змагальної програми була напруженою. В основному за перемогу в командному заліку боролися команди в/ч А3730 (минулорічний переможець) та команда в/ч А4127.

22 грудня 2020 року у важкоатлетичному залі стадіону «Корчагінець» відбулися два заключних етапи Спартакіади – змагання з підтягування та поштовху гирі.

У поштовху гирі команди складалися з двох чоловік і за сумою раз виконання ними вправи визначалася команда-переможець. Перемогу в командному заліку святкувала команда в/ч А3730. Другою стала команда в/ч А4127. Третє місце посіла команда в/ч А2375.

В особистому заліку у поштовху гирі призери визначалися у двох вагових категоріях: до 85 кг та +85кг.

У ваговій категорії до 85 кг вибороли:

• 1 місце - старший лейтенант в/ч А3730 Віталій Кутя;
  • 2 місце - старший прапорщик в/ч А2375 Дмитро Грицюк;
  • 3 місце - солдат в\ч А4127 Тимур Роговський.

У ваговій категорії +85 кг вибороли:

• 1 місце - старший прапорщик в/ч А3730 Григорій Скоробагатий;
  • 2 місце -  лейтинант  в\ч А4127 Дмитро Шпачинський;
  • 3 місце - старший прапорщик в/ч А2375 Дмитро Грицюк.

У підтягуванні на перекладині команди були представленні трьома учасниками. Перемогу святкувала команда в/ч А4127. Друге місце посіла команда в/ч  А3730. Третьою стала команда 21 ДПРЧ.

В особистому заліку у змаганнях з підтягування переміг представник 21 ДПРЧ Дмитро Гордик. Друге місце виборов старший лейтинант в/ч А3730 Сергій Ассідулаєв. Третє місце посів старший солдат в/ч А4127 Дмитро Шпак.

Отже, в загальному заліку у спартакіаді призові місця отримали:

• 1 переможне місце - в/ч А3730;
  • 2 місце, відставши лише на два очка - команда в/ч А4127;
  • 3 місце - команда 21 ДПРЧ.

Переможців змагань привітала заступниця міського голови Галина Безкоровайна. Призери у всіх видах змагань в особистому та загальнокомандному заліку були нагородженні грамотами, медалями та кубком.

Змагання організовано та проведено  управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради спільно з ШМЦФЗН "Спорт для всіх".