Шепетівський "Темп" вдома поступився “Дружбі” з Чемерівець

Автор 19 вересня 2020, 13:40

В Шепетівці місцевий “Темп” приймав сусідів по турнірній таблиці – чемеровецьку “Дружбу”. Матч проходив в хорошому темпі, кожен з суперників бажав перемогти.

Після першого тайму рахунок так і не був відкритий. По перерві в одній з атак господарів м’яч влучив захиснику “Дружби” в руку, рефері назначив одинадцяти-метровий. До позначки підійшов Іван Катревич, та чудову реакцію продемонстрував кіпер гостей – Віктор Залісний, парирувавши удар і накривши м’яча. А ближче до завершення гри після вивіреного навісу відзначився Олександр Скотинянський (0:1).

Таким чином гості перемогли, привітавши свого колегу по команді – Вадима Качура, який сьогодні відзначав свій День народження. “Дружба” після цієї гри обійшла “Темп”, і наразі посідає 4-ту сходинку в турнірній таблиці… Ще два поєдинки 13-го туру відбудуться в неділю – 20 вересня.