Розділ Спорт

Шепетівський «Темп» здобув вольову перемогу на виїзді

Автор 14 вересня 2020, 15:54

13 вересня 2020 року відбувся 12 тур чемпіонату Хмельницької області з футболу серед ветеранів (40+). Команда міста Шепетівки «Темп» зіграла матч на виїзді з командою «Іскра» з Теофіполя.

Перший тайм закінчився за мінімальної переваги господарів поля, «Темп» пропустив м’яч наприкінці тайму. У другому таймі півзахисник «Темпу» Гордилюк Олександр зрівняв рахунок.  Переможний м’яч у ворота «Іскри» забив Денисюк Олег на останніх хвилинах другого тайму. Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь команди «Темп» Шепетівка.

Склад команди «Темп» Шепетівки:

Воротар — Голубчик Валентин.

Захисники — Басюк Юрій, Рибачок Віктор, Фещенко Олександр, Головань Юрій,

Мельничук Юрій, Рудюк Олександр.

Півзахисники: Максимчук Микола, Гордилюк Олександр,  Зубарев Володимир, Парфенюк Вадим, Орленко Євген, Денисюк Олег.

Нападаючіий: Свірщук Роман.

Відрядження команди та супроводжуючого тренера здійснювалося за рахунок «Програми розвитку фізичної культури та спорту»