Розділ Спорт

Шепетівський "Темп" завершив перше коло обласного чемпіонату ветеранів на 5 місці

Автор 10 серпня 2020, 14:01

Перенесеним поєдинком 5-го туру “Темп” Шепетівка – “Папірник” Понінка завершилось перше коло ветеранського чемпіонату області. Про деталі матчу розповіли у Хмельницькій обласній асоціації футболу.

Вже на самому початку нашим ветеранам було непереливки. На 10 хвилині гри ми отримали гол у наші вората від футболіста Ксьонзика, через ще 10 хвилин він оформив дубль. Минуло лише 3 хвилини, як голом Креденцера було зафіксовано рахунок першого тайму 0-3 не на нашу користь.

Після такого колосального морального удару, наші ветерани знайшли у собі сили та у другому таймі почали відіграватися. Спочатку Іван Катревич на 59 хвилині розмочив ворота "Папірника", далі - гол Бородія на 70 хвилині.

Та на жаль, часу звести матч бодай в нічию не вистачило. Фінальний свисток арбітра зафіксував остаточний рахунок 2-3.