Розділ Спорт

Минулі вихідні принесли шепетівським футболістам лише поразки

Автор 03 серпня 2020, 14:24
Ветеранська команда "Темп" у Волочиську Ветеранська команда "Темп" у Волочиську

1 серпня у Волочиську на виїзді грала наша ветеранська команда “Темп”, а на наступний день шепетівський «Лісівник» приймав команду із Старокостянтинова. На жаль обидва матча завершились не на користь нашим командам.

В суботу чемпіонат області з футболу серед ветеранів дійшов до "екватора". У 7-му турі "Агробізнес" у Волочиську приймав шепетівський "Темп".

У першому таймі шепетівський “Темп” пропустив лише один м'яч на 32 хвилині від футболіста Донця. Але вже у другому Собуцький оформив хет-трик забивши нам на 43, 50 та 64 хвилинах. Лише на 68 хвилині матчу гол престижу з боку нашої команди вдалось забити Романову.

Таким чином остаточний рахунок вийшов 4-1 не на нашу користь.

Наша команда завершує перше коло на 5 місці, але у неї в запасі ще лишається незіграним поєдинок із командою “Папірник” з Понінки. В разі навіть нічиї команда переміститься на 4 місце.

7 Іскра (Теофіполь) 6 0 1 5 3:17 1

В неділю в рамках чемпіонтау області з футболу шепетівський "Лісівник" приймав лідерів групи - староконстянтинівський "Цукровик". Вже на 25 хвилині гол в наші ворота забив Нехаєнко. На жаль лісівникам не вдалось до кінця гри забити бодай один гол.

Таким чином шепетівчани програли з рахунком 0-1 та наразі посідають 4 місце у групі 1.