Вівторок, 28 липня 2020 17:04

Шепетівських ветеранів футболу розгромили на виїзді у Хмельницькому

В неділю відбувся 6-ий тур в чемпіонаті області з футболу серед ветеранів. Всі господарі виявились зовсім “не гостинними”, перемігши своїх суперників з великим рахунком.
Не пощастило і шепетівчанам, яких приймав Хмельницький "Конфермат". Нашим ветеранам-футболістам "наколотили" аж 6 сухих м'ячів.
  
Таким чином Олексій Сендель з хмельницького “Конфермату” в гонці бомбардирів має вже 12 забитих м’ячів, у найближчого переслідувача – Сергія Янчика з волочиського “Агробізнесу” – 8 м’ячів.

Результати 6-го туру

“Конфермат” Хмельницький – “Темп” Шепетівка 6:0 (О.Сендель-4, В.Крохан-2).
“Папірник” Понінка – “Іскра” Теофіполь 5:1 (В.Чорний-3, О.Іваніцький, В.Креденцер – В.Михальчук)
“Агробізнес” Волочиськ – “Агробізнес” Нова Ушиця 5:1 (А.Донець, В.Кучерас, І.Мігалатюк – І.Іваніцький)

 Турнірне становище команд станом на 28.07.2020:

М Команда І В Н П Р/М О
1 Агробізнес (Волочиськ)  5 5 0 0 18:4 15
2 Конфермат (Хмельницький) 5 3 1 1 23:5 10
3 Папірник (Понінка) 5 3 1 1 12:6 10
4 Темп (Шепетівка) 4 1 2 1 3:7 5
5 Агробізнес (Нова Ушиця) 5 1 1 3 4:11 4
6 Дружба (Чемерівці) 5 1 0 4 3:20 3
7 Іскра (Теофіполь) 5 0 1 4 3:13 1

КАЛЕНДАР МАТЧІВ ЧЕМПІОНАТУ ОБЛАСТІ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ, 2-ге КОЛО

8 тур
15.08.2020 22. Дружба (Чемерівці) – Агробізнес (Нова Ушиця)
16.08.2020 23. Темп (Шепетівка) – Агробізнес (Волочиськ)
16.08.2020 24. Конфермат (Хмельницький) – Іскра (Теофіполь)
9 тур
23.08.2020 25. Іскра (Теофіполь) – Папірник (Понінка)
23.08.2020 26. Темп (Шепетівка) – Конфермат (Хмельницький)
23.08.2020 27. Агробізнес (Нова Ушиця) – Агробізнес (Волочиськ)
10 тур
29.08.2020 28. Дружба (Чемерівці) – Агробізнес (Волочиськ)
30.08.2020 29. Конфермат (Хмельницький) – Агробізнес (Нова Ушиця)
30.08.2020 30. Папірник (Понінка) – Темп (Шепетівка)
11 тур
05.09.2020 31. Іскра (Теофіполь) – Дружба (Чемерівці)
06.09.2020 32. Агробізнес (Нова Ушиця) – Папірник (Понінка)
06.09.2020 33. Агробізнес (Волочиськ) – Конфермат (Хмельницький)
12 тур
12.09.2020 34. Дружба (Чемерівці) – Конфермат (Хмельницький)
13.09.2020 35. Папірник (Понінка) – Агробізнес (Волочиськ)
13.09.2020 36. Іскра (Теофіполь) – Темп (Шепетівка)
13 тур
19.09.2020 37. Темп (Шепетівка) – Дружба (Чемерівці)
20.09.2020 38. Агробізнес (Нова Ушиця) – Іскра (Теофіполь)
20.09.2020 39. Конфермат (Хмельницький) – Папірник (Понінка)
14 тур
26.09.2020 40. Папірник (Понінка) – Дружба (Чемерівці)
27.09.2020 41. Іскра (Теофіполь) – Агробізнес (Волочиськ)
27.09.2020 42. Агробізнес (Нова Ушиця) – Темп (Шепетівка)
Останнє редагування Вівторок, 28 липня 2020 17:14
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода