Розділ Спорт

Півфінали відкритого зимового кубку Шепетівки з футзалу присвятили пам’яті Героїв Небесної Сотні

Автор 20 лютого 2020, 11:58

19 лютого відбулися півфінали відкритого зимового кубку міста Шепетівки з футзалу присвяченого пам’яті Героїв Небесної Сотні. До участі у кубку було заявлено 14 команд, які були поділені на дві групи по 7 відповідно. З кожної групи у другу фінальну стадію проходить дві команди.

Група А                            Група В

1. Локомотив -1              1. Локомотив -2
2. Фортуна                      2. Енергія
3. А 2375 (5 містечко)    3. ПЧ-18
4. Пульс                          4. Шанхай
5. А 4127 ( 3 містечко)   5. Цукровик
6. Вимпел                       6. А3730 (12 містечко)
7. Отамани                     7. Барс
У групі А беззаперечним лідером стала команда Фортуна з міста Славута, яка здобула перемогу у всіх 6 матчах. На другому місці — команда Вимпел, яка зазнала поразки лише в одній грі.

У групі Б перше місце посіла команда ПЧ-18 маючи у своєму запасі чотири перемоги та дві нічиї, на другому місці команда військової частини А3730 (12 містечко).

У першому півфіналі зустрічалися команди Вимпел та ПЧ-18.

Перший тайм закінчився з рахунком 3:0 на користь Вимпела. У Другому таймі команда ПЧ-18 знайшла в собі сили та забили 3 гола у відповідь на що Вимпел відповів одним взяття воріт. Матч закінчився з рахунком 4:3 на користь Вимпела.

У другому півфіналі зустрічалися команди Фортуна та А3730 (12 містечко).

Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь Фортуни. У Другому таймі Фортуна забила ще один м’яч на що команда військової частини А3730 (12 містечко) відповіла голом престижу. Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь Фортуни.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати фінальні матчі та підтримати улюблені команди.

25 лютого 2020 року у спортивному залі «Локомотив» на Вас чекають матч за ІІІ місце між командами ПЧ- 18 та А3730 (12 містечко) та фінальний матч за звання володаря зимового кубку міста Шепетівки з футзалу між командами Вимпел та Фортуна, буде гаряче! Початок о 18:00.

Змагання організовано управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з ШМЦФЗН «Спорт для всіх», Шепетівською федерацією футболу та Хмельницькою обласною асоціацією футболу.