Стрільці з Шепетівщини серед переможців обласного турніру пам’яті Героїв Крут

Автор 30 січня 2020, 18:12

Традиційний турнір пам’яті героїв Крут з кульової стрільби проходив 28-29 січня в тирі Хмельницького НВК №10.

356 учасників з міста та області боролись за нагороди. Виконувались дві вправи з пневматичної гвинтівки: для основної маси учасників – стрільба сидячи за столом з опорою на лікті, 5 залікових пострілів та вправа ГП-11а – стрільба по рухомій мішені, 40 залікових пострілів – для спортсменів високого класу.

У стрільбі сидячи

В молодшій віковій групі (2005 р. н. та молодше) переможцями в особистому заліку стали Дорожа Віра – с. Судилків Шепетівського району та Красота Давид – Хмельницька ЗОШ №7.

Старшій (2002-2004 р.н.) – Стецюк Інна – Хмельницька гімназія №1 та Жук Олександр – гімназія №2.

У командному заліку

Молодша вікова група перемогу здобула Хмельницька ЗОШ №21, на другому місці Кам’янець-Подільська ДЮСШ №1, третьому – с. Судилків;

Старша вікова група – Хмельницький НВК №10, СЗОШ №27, смт Гриців.

У вправі ГП-11а

Перемогла багаторазова чемпіонка та рекордсменка України, член національної збірної, майстер спорту Бондар Софія з ЗОШ №14 та багаторазовий чемпіон України, член національної збірної, майстер спорту Давид Красота з ЗОШ №7. Софія та Давид є учнями відділення кульової стрільби Хмельницької ОДЮСШ.

Переможці та призери турніру нагороджені дипломами та медалями обласної федерації кульової стрільби.