У місті пройшла відкрита Спартакіада серед військовослужбовців та силових структур

Автор 09 грудня 2019, 17:16

З нагоди Дня Збройних Сил України з 19 листопада по 5 грудня 2019 року у нашому місті пройшла відкрита Спартакіада серед військовослужбовців та силових структур.

Змагання вже давно стали традиційними та з нетерпінням очікуються багатьма учасниками. Цього року в Спартакіаді взяли участь п’ять команд: в/ч А4127 (3 містечко), в/ч А3730 (12 містечко), в/ч А2375 (5 містечко), 21ДПРЧ  та Шепетівське відділення поліції. Команди змагалися у пятьох  дисциплінах: поштовх гирі з двох рук (гирі по 24 кг.), підтягування, перетягування каната, футзал та плавання.

Поштовх гирі

У поштовху гирі команди складалися з двох чоловік і за сумою раз виконання ними вправи визначалася команда-переможець.

Першу перемогу в командному заліку святкувала команда 21 ДПРЧ. Другою стала команда в/ч А3730. Третє місце посіла команда в\ч А4127.

Особистому заліку у поштовху гирі призери визначалися у двох вагових категоріях: до 85 кг. та 85+ кг.

У ваговій категорії до 85 кг. переможцем став старший лейтинант 21ДПРЧ Денисюк Анатолій.

Друге місце посів старший лейтинант в/ч А3730 Кутя Віталій.

Третім став солдат  в\ч А4127 Роговський Тимур.

У ваговій категорії 85+ кг. переміг представник в/ч А4127 майор Постолівка Андрій.

Друге місце виборов представник  в/ч А3730 старший прапорщик Скоробагатий Григорій.

Третім став молодший сержант 21ДПРЧ Скальський Сергій.

Підтягування

У підтягуванні на перекладені команди були представленні трьома учасниками, а перемогу святкувала команда в/ч А3730. Друге місце посіла команда в\ч  4127. Третьою стала команда 21ДПРЧ.

В особистому заліку у змаганнях з підтягування переміг представник в/ч А3730 Смєшко Олександр.

Друге місце виборов капітан в/ч А3730 Тищенко Дмитро.

Третє місце посів капітан в/ч А3730 Волколуп Дмитро .

Плавання

Змагання з плавання цього річ проводилися вдруге, було запропоновано дві дистанції 100 та 50 метрів вільним стилем. Від кожної команди було заявлено по два учасники. Загально командні місця визначалися за сумою часу двох плавців. До речі, якщо ви хочете організувати запливи для своїх дітей вдома, то сухий басейн з кульками стане вам в нагоді.

Найшвидше подолали дистанцію представники команди в\ч А3730, друге місце посіла команда 21ДПРЧ, третє місце виборола команда Шепетівського відділу поліції.

В особистому заліку місця розподілилися наступним чином:

На дистанції 50 метрів переможцем став капітан в\ч А3730 Загоруйко Олександр, друге місце посів представник Шепетівського відділу поліції Котовський Микола, третім став старший прапорщик Слєсарчук Володимир

На дистанції 100 метрів переміг солдат в\ч А3730 Довжик Олександр,  друге місце виборов рядовий 21ДПРЧ Марушкевич Олександр, третім став представник Шепетівського відділу поліції Швець Віталій.

Перетягування канату

Змагання з перетягування канату, можливо, певним чином стали переломними для визначення переможця у загальному заліку спартакіади. Перемогу здобула команда в/ч А3730 , тоді як команда 21ДПРЧ посіла друге місце. Третьою стала команда в/ч А4127.

Футзал

В турнірі з футзалу перемогу святкувала  команда Шепетівського відділу поліції. Друге місце посіла команда в/ч А4127. Третє місце виборола команда в/ч 3730.

Підсумки

Отже, в загальному заліку у Спартакіаді перемогу святкувала команда в/ч А3730. Друге місце посіла команда в/ч А4127. Третьою, стала команда 21ДПРЧ.

Змагання організовано та проведено  управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради спільно з ШМЦФЗН «Спорт для всіх»

Призери у всіх видах змагань в особистому та загальнокомандному заліку були нагородженні грамотами, медалями та кубкам.