П'ятниця, 11 жовтня 2019 12:54

У Шепетівському професійному ліцеї провели першість з футболу

Військово-патріотичне виховання завжди мало чи не найважливіше значення у нашому ліцеї. Багато років поспіль навчальні групи, вивчають життєві дороги воїнів – ветеранів та ветеранів праці, надають необхідну їм допомогу. Учні цікаві героїчним минулим нашого народу, а тому щовересня, напередодні Дня миру та Дня партизанської слави, у нашому навчальному закладі проходять заходи, які дають змогу нам, учням, глибше пізнати історію свого народу і своєї держави.

Указ Президента України «ПРО ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ». На підтримку ініціативи ветеранів війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої Світової війни, вшанування їх па м’яті, ПОСТАНОВЛЯЮ: Установити День партизанської слави, який відзначати щорічно 22 вересня. Президент України. м. Київ, 30 жовтня 2001 року №1020/2001.

З перших днів війни розпочався партизанський рух. Активною партизанська боротьба була в Україні, Білорусії, Молдавії та інших країнах тодішнього Радянського Союзу. Під час війни в тилу ворога діяло понад 6200 партизанських загонів та підпільних груп, у яких воювало більше ніж 1 млн осіб — представників різних народів. В Україні - 500 тисяч, в Білорусії - 370 тисяч, в Росії-250 тисяч, в Латвії-13 тисяч, в Литві-10 тисяч, в Естонії — 7 тисяч, в Молдавії — понад 6 тисяч.

Цьогоріч з нагоди Дня Миру (21 вересня) та Дня партизанської слави (22 вересня), учні нашого ліцею стали організаторами та учасниками ряду виховних заходів військово-патріотичного спрямування. З 23 по 27 вересня фізоргами груп було ініційовано проведення щорічного турніру з мініфутбол на кубок Володі Ковальчука. Усі навчальні групи взяли участь у футбольній першості.

Перше місце посіла команда учнів групи №101 (фізорг Давидчук Василь), друге – виборола команда групи №103 (фізорг Вітвіцький Ілля), третє — розділили між собою команди груп №102 (фізорг Пасічник Богдан) та №104 (фізорг Павліч Олег).

Нагороди переможцям і перехідний кубок імені юного підпільника Шепетівки Володі Ковальчука, якого 31 грудня 1943 року німці живцем спалили за диверсії на залізниці, вручали, як традиційно, на місці його загибелі, яке заздалегідь було впорядковано членами гуртка «Влучний стрілець» (керівник — Малошик В.А.).

Ми переконані: доки житиме пам’ять про великий подвиг нашого народу, доти не остудиться наше серце.

Копитинський Владислав — фізорг групи №204
Останнє редагування П'ятниця, 11 жовтня 2019 15:20
NinaR

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода