П'ятниця, 27 вересня 2019 17:27

У Шепетівці розпочався футбольний фестиваль

27 вересня на стадіоні «Локомотив» відбулось урочисте відкриття фестивалю чемпіонів «Відкритий урок з футболу».  Фестиваль проводиться під егідою української асоціації футболу спільно з  Благодійним фондом «Розвиток футболу України» з 27 по 29 вересня 2019 року. До участі запрошені 12 команд загальноосвітніх навчальних закладів Шепетівки, Шепетівського району та ОТГ.

Заступник міського голови Наталія Стасюк привітала учасників, гостей та сподвижників фестивалю. Наталія Василівна побажала усім гарного настрою та задоволення від гри, подякувала організаторам та координаторам заходу за підтримку та проведену роботу. Також за плідну співпрацю, активну громадську позицію у сфері фізичної культури та спорту, всебічну підтримку розвитку дитячо-юнацького спорту та за вагомий внесок в організацію Фестивалю чемпіонів заступник міського голови відзначила  подяками голову Хмельницької обласної федерації футболу Хібліна Ігора та натхненника проведення цього фестивалю — заступника директора районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» Козійчука  Віктора.

За вагомий особистий внесок у розивиток фізичної культури, активну громадську позицію та за примноження спортивної слави Шепетівки представники Хмельницької обласної федерації футболу відзначили заступника міського голови Наталію Стасюк грамотою.

Гості привітали майбутніх чемпіонів зі святом футболу у Шепетівці та побажали гарної гри.

Після урочистого відкриття команда чирлідерів «First school» загальноосвітньої школи № 1 провела веселу руханку. Далі хлопчики та дівчатка розпочали тренування. Діяло 11 локацій, де юні спортсмени відпрацьовували певні елементи гри у футбол після чого переходили до наступної локації. У перерві перед учасникаим фестивалю знову виступила команда чирлідерів «First school».

Свою локацію презентувала і Національна поліція України, де діти знайомилися з роботою полісменів та могли оглянути патрульне авто.

Фестиваль триватиме ще два дні та завершиться фінальною грою, яка відбудеться 29 вересня на стадіоні «Локомотив».

Довідково. Проект «Відкриті уроки футболу» («Open Fun Football Schools») здійснюється в рамках діяльності зі співпраці між громадянським суспільством і громадським сектором задля миру, соціальної інтеграції та захисту дітей в Україні, що фінансується Європейським Союзом.

Проект «Відкриті уроки футболу» націлений на те, щоб діти, незалежно від рівня здібностей, статі та соціального статусу, долучалися та отримували задоволення від футболу та спорту в цілому. Саме такі заходи є важливим кроком для формування цінностей здорового способу життя у підростаючого покоління, профілактики конфліктів і навіть дитячої злочинності.

У місті Шепетівка фестиваль реалізується за підтримки Шепетівської міської ради та Шепетівської  державної районної адміністрації.

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати фестиваль 28 та 29 вересня. Початок о 10.00.

Прес-служба Шепетівської міської ради

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением
No Internet Connection