Понеділок, 01 липня 2019 17:22

У Шепетівці змагались військовослужбовці та силові структури міста

26 червня 2019 року в військовій частині А-3730 проходили змагання серед військовослужбовців та силових структур міста Шепетівка, присвячені Міжнародному Олімпійському дню та дню Конституції України. Участь у змаганнях прийняли сім дивізіонів, від кожного дивізіону була виставлена команда в кількості чотирьох чоловік. Змагалися команди: А2435/2, А1861, Пожежники, Управління, А3159, А2072, А2435/1.

Загальне та безпосереднє керівництво змаганнями покладається на управління у справах сім’ї, молоді та спорту та Шепетівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Змагання представляють собою виконання комплексу з крос фіту під назвою «МЕРФ» але в спрощеному варіанті:

  • біг 600 метрів,
  • підтягування 25 разів,
  • віджимання від підлоги 25 разів,
  • присід 75 разів,
  • біг 600 метрів (фініш)

Загальнокомандні та особисті місця визначаються за найшвидшим часом проходженням комплексу.

Команди-переможці, перше-друге та третє місце  нагороджені кубками та дипломами. Перше місце посіла команда «Управління» в складі: Рибячук Віктор, Янушевський Олександр, Рожновський Богдан, Волкомут Дмитро. Друге місце посіла команда «А2072» та третє місце команда «Пожежники»

Також відзначаються грамотами та медалями трійка найшвидших. Серед них: перше місце - Кугірко Михайло, друге місце - Рибячук Віктор, третє місце -  Боднар Іван.

Витрати на проведення змагань (медалі, кубки, грамоти) за рахунок управління у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради та Шепетівського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Шепетівська міська рада

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением
No Internet Connection