10-річний більярдист переграв втричі старших опонентів та став чемпіоном області

Автор 21 лютого 2019, 18:03

10-річний Михайло Ларьков виграв чемпіонат Хмельницької області з комбінованої піраміди. Дводенний турнір проходив 15-16 лютого у Дунаївцях. Михайлик став переможцем турніру за участі 35 дорослих гравців, серед яких були кандидати в майстри спорту.

Спочатку він переміг 30-річного КМСа з Кам’янця-Подільського Евгена Баблюка. Потім обігравши 31-річного Олексія Яворського Михайлик виходить в 1/8 фіналу. Наступна перемога над 37-річним Олексієм Наумовим, у чвертьфіналі він перемагає 43-річного Миколу Березовського. У півфіналі обігрує 45-річного Ігора Лигоцького, а у фіналі перемагає 37-річного Олександра Дрозда

Таким чином у свої 10 років Михайло стає чемпіоном області і новим кандидатом в майстри спорту.