Відбулась відкрита спартакіада серед військовослужбовців

Автор О.Шуляк 06 грудня 2018, 18:00

З нагоди Дня Збройних сил України з 20 по 30 листопада 2018 року у нашому місті відбулася відкрита спартакіада серед військовослужбовців. Змагання вже давно стали традиційними та з нетерпінням очікуються багатьма учасниками.

Цього року в Спартакіаді взяли участь п’ять команд: в/ч А4127 (3 містечко), в/ч А3730 (12 містечко), Шепетівська виправна колонія №98, команда в/ч А2007 (артбаза), та Шепетівське відділення поліції.

Команди змагалися у шістьох видах спорту: поштовх гирі з двох рук (гирі по 24 кг.), підтягування, перетягування канату, футзал, плавання та стрільби (вправа ПМ-1).

У поштовху гирі команди складалися з двох чоловік і за сумою раз виконання ними вправи визначалася команда-переможець. Першу перемогу в командному заліку святкувала команда в/ч А4127. Другою стала команда в/ч А3730. Третє місце посіла команда ШВК № 98.

Особистому заліку у поштовху гирі призери визначалися у двох вагових категоріях: до 85 кг. та +85кг.

У ваговій категорії до 85 кг. переможцем став ст.лейтенант  в/ч А3730 Гюрджієв Олександр.

Друге місце посів прапорщик в/ч А4127 Слєсарчук Володимир.

Третім став представник ШВК № 98 Макаришин Сергій.

У ваговій категорії +85 кг. переміг представник в/ч А4127 майор Постолівка Андрій.

Друге місце виборов представник  в/ч А3730 прапорщик Скоробагатий Григорій.

Третім став представник ШВК № 98 Сторожук Анатолій.

У підтягуванні на перекладені команди були представленні трьома учасниками, а перемогу  святкувала команда в/ч А3730. Наперед зазначу, що в особистому заліку всі призові місця здобули представники саме цієї команди. Друге місце посіла команда в\ч  4127. Третьою стала команда ШВК № 98

В особистому заліку у змаганнях з підтягування переміг  Волколуп Дмитро.

Друге місце виборов  Кучірка Михайло .

Третє місце посів  Смєшко Олександр.

Як вже зазначалося, усі представники в/ч А3730.

Змагання з перетягування канату  стали тріумфом для команди в/ч А3730 , тоді як команда ШВК № 98 посіла друге місце. Третьою стала команда в/ч А4127.

В турнірі з футзалу вже багато років поспіль не має рівних команді ШВК № 98. Друге місце в футзалі посіла команда в/ч А4127 . Третє місце виборола команда в/ч А2007

Вперше цього річ проводилися змагання з плавання на дистанції 50 метрів вільним стилем. Змагання проводилися у двох вікових категоріях до 35 років та +35 років. Від кожної команди було заявлено по два учасники. Загально командні місця визначалися за сумою часу двох плавців.

Найшвидше подолали дистанцію представники команди в\ч А3730, друге місце посіла команда Шепетівського відділу поліції, третє місце виборола команда в\ч А4127.

В особистому заліку місця розподілилися наступним чином:

У віковій категорії до 35 років переможцем став старший лейтенант в\чА3730 Кравчук Олексій, друге місце посів представник в\чА4127 Короленко Олександр, третім став представник Шепетівського відділу поліції Швець Віталій.

У віковій категорії +35 років переміг капітан в\ч А3730 Загоруйко Олександр,  друге місце виборов представник Шепетівського відділу поліції Котовський Микола, третє місце посів представник в\ч А4127 Слєсарчук Володимир.

В змаганнях зі стрільб (вправа ПМ-1) від кожної команди змагалися по чотири учасника, які  у 10 залікових пострілах мали продемонструвати свої вміння у стрільбі на відстань 25 метрів.

Перед заключним і, як виявилося, вирішальним для командного заліку змаганнями зі стрільб (вправа ПМ-1) боротьбу за загальну перемогу у спартакіаді продовжували команди в/ч А3730 та в\ч А4127.

Перше місце у змаганнях зі стрільб впевнено виборола команда Шепетівського відділу поліції,  команда в\ч А4127 посіла друге місце, третьою стала команда ШВК № 98.

В особистому заліку зі стрільб перемогу виборов представник в\ч А4127 Пінчаківський Юрій, який набрав 92 очка з можливих 100. Друге місце  посів представник Шепетівського відділу поліції Дворак Андрій, третім став майор Шепетівського відділу поліції Каленишин Олександр.

Отже, в загальному заліку у Спартакіаді перемогу святкувала команда в/ч А3730. Друге місце, набравши однакову кількість очків, але маючи у своєму запасі менше перемог посіла команда в/ч А4127. Третьою, стала команда ШВК № 98.

Змагання організовано та проведено  управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради. Призери у всіх видах змагань в особистому заліку нагородженні грамотами та медалями управління. Команди-переможці змагань в футзалі та перетягуванні канату, команда-переможець в загальному заліку нагородженні кубками управління.

Організатори заходу дякують Шепетівському відділенню поліції, в/ч А4127, ДЮСШ та всім небайдужим, які надали допомогу у проведенні даного заходу.