Розділ Спорт

Головний поліціянт Хмельниччини презентував спортивний проект у Судилкові

У рамках проекту «Спорт, поліція і діти» в обласному центрі під егідою поліції та ФСТ «Динамо» вже відкрилось ряд секцій та було проведено декілька масштабних дитячих спортивних турнірів. А відтепер про цей проект знатимуть і у віддалених селах області.

Судилківську ЗОШ І-ІІІ ступенів, що у Шепетівському районі, для впровадження цього проекту було обрано не випадково, адже це школа із 100-літньою історією та гарними традиціями, де охоче втілюють новітні проекти. Директор школи Тетяна Регула з радістю прийняла пропозицію залучити учнів школи до динамівського руху, щоб вони під керівництвом досвідчених тренерів могли опановувати нові види спорту.

На презентацію проекту у школу завітав начальник ГУНП в Хмельницькій області Микола Семенишин разом із заступником Русланом Герасимчуком, а також начальник відділу ювенальної превенції Сергій Цимбалюк та очільник місцевої поліції Василь Шкіндюк.

Діти яскраво презентували свою школу перед гостями в погонах, після чого слово взяв Микола Семенишин. Микола Олександрович наголосив, що Хмельниччина завжди була кузнею спортивних чемпіонів. Із 11 медалей на останній Олімпіаді 2 здобули саме спортсмени з нашої області. Заняття спортом роблять дітей здоровими, успішними та мотивованими та практично унеможливлюють вчинення ними правових проступків. Тож поліція не може стояти осторонь і всіляко сприяє залученню школярів до активного способу життя.

Правоохоронці подякували керівництву школи та викладачам фізкультури і тренерам за виховання здорового і національно свідомого підростаючого покоління. Крім того, за сприяння поліції та ХОО ФСТ «Динамо» в школі відбулось відкриття секції з панкратіону. Також діти отримали в подарунок комплекти футбольної форми та м’ячі.

У поліції сподіваються, що з кожним днем до проекту «Спорт, поліція і діти» долучатиметься все більше дітей та підлітків з усієї області, що матиме гарний профілактичний ефект.
Сектор комунікації поліції Хмельницької області

Відео

0
репостів
0
репостів