Вівторок, 03 січня 2017 21:09

Спортивний рік в місті Шепетівка відкрито Новорічним турніром з блискавичних шахів

Вже давно гарною традицією шепетівських шахістів є починати новий рік турніром з блискавичних шахів. Ось і цього разу 2 січня в міському шаховому клубі «Дебют» зібралися любителі шахів щоб здобути свої перші перемоги у новому році.
Змагання пройшли в дружній атмосфері , цікавій та запеклій боротьбі, що і підтвердили підсумки турніру, коли одразу троє учасників набрали однакову кількість очок – по 7 з 9 можливих. За додатковими показниками місця розподілилися наступним чином: 1 місце – Тарасюк Сергій, 2 місце – Ковбасюк Геннадій, третє місце – ветеран Корнійчук Микола.

Призери змагань нагороджені грамотами та медалями ШМЦФЗН «Спорт для всіх».

Змагання організовано та проведено Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту та Шепетівської федерації шахів.

Ще раз вітаємо призерів та взагалі всіх учасників турніру з першими перемогами у новому році!

Коментарі (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Судячи з фотографій опалення в клубі нема, там хоч був присутній керівник з відділу молоді та спорту міста??<br />Люди стараються,щось проводять , а тут ніякої підтримки крім статей в пресі від міста не видно.<br />Можна хоч за всю історію...

Судячи з фотографій опалення в клубі нема, там хоч був присутній керівник з відділу молоді та спорту міста??<br />Люди стараються,щось проводять , а тут ніякої підтримки крім статей в пресі від міста не видно.<br />Можна хоч за всю історію клубу шахістів в будинку побуту було встановити якісь обігрівачі чи кондиціонер, хоч з поваги до тих людей,які туди ходять і займаються.<br />Всі спортивні майданчики в місті знаходяться в занедбаному стані, та невідповідають нормам.<br />Хотілося б послухати звіт керівника з відділу молоді та спорту міста за всі роки відколи він призначений на посаду.

Детальніше
Іван
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением