Розділ Спорт

Відбулася спартакіада серед військовослужбовців

Автор Олександр Мельник 02 грудня 2016, 14:23
З нагоди Дня Збройних Сил України з 22 листопада по 1 грудня 2016 року у нашому місті проходила відкрита спартакіада серед військовослужбовців. В спартакіаді прийняли участь шість команд: в/ч А4127 (3 містечко), в/ч А2375 (5 містечко), в/ч А3730 (12 містечко), Шепетівська виправна колонія №98, команда 21 ДПРЧ ДСНС України в Хмельницькій області (якщо простіше, то пожежно-рятувальна частина) та Шепетівське відділення поліції. Команди змагалися у семи видах спорту: поштовх гирі з двох рук (гирі по 24 кг.), підтягування, теніс настільний, перетягування канату, футзал, шахи та стрільби (вправа ПМ-1).
У змаганнях визначався переможець в командному заліку та, в тих видах спорту де це можливо, в особистому також.

У поштовху гирі команди складалися з двох чоловік і за сумою раз виконання ними вправи визначалася команда-переможець. Перемогу в командному заліку святкувала команда в/ч А3730. Забігаючи на перед зазначимо, що дана команда святкувала перемогу ще в трьох видах спорту і в підсумку стала переможницею наших змагань. Другою стала команда в/ч А4127. Третє місце посіла команда ШВК№98.

В особистому заліку  у поштовху гирі переможцем став ст.лейтенант в/ч А3730 Маслєнніков Євген, який виконав вправу 80 раз. Друге місце посів представник ШВК№98 Сторожук Євген. Третє – ст.прапорщик в/ч А4127 Слєсарчук Володимир.

У підтягуванні команди були представленні трьома учасниками, а перемогу знову святкувала команда в/ч А3730. Друге місце посіла команда ШВК№98. Третє - команда в/ч А2375.

В особистому заліку у змаганнях з підтягування переможцем став солдат в/ч А3730 Дударик Андрій. Другим місце виборов представник ШВК№98 Качур Антон. Третє місце посів солдат в/ч А2375 Микуляк Василь.

У турнірі з настільного тенісу від кожної команди змагалися по двоє представників. В підсумку перемогу виборола команда в/ч А2375. Другою стала команда в/ч А4127. Третє місце посіла команда в/ч А3730.

В особистому заліку перше місце виборов ст.прапорщик в/ч А4127 Войтюк Руслан. Друге місце посів представник в/ч А2375 Саган Віталій. Третє місце здобув солдат в/ч А2375 Кислий Сергій.

В змаганнях з шахів в командному заліку місця розподілилися наступним чином: 1 місце – в/ч А3730, 2 місце – в/ч А4127, 3 місце – ШВК№98.

В особистому заліку в шахах, не зазнавши жодної поразки, переможцем став прапорщик в/ч А4127 Шевченко Юрій. Друге місце посів майор в/ч А3730 Шаріга Олег. Третє місце за представником 21 ДПРЧ Радковським Іваном. Хотілося б зазначити, що учасники даних змагань продемонстрували високий рівень гри.

У змаганні з перетягування канату перемогу знову святкувала команда в/ч А3730. Друге місце посіла команда ШВК№98. Третьою стала команда в/ч А4127.

В турнірі з футзалу вже багато років поспіль не має рівних команді ШВК №98. Друге місце в цьому році посіла команда в/ч А2375. Третє місце виборола команда в/ч А3730.

В змаганнях зі стрільб (вправа ПМ-1) від кожної команди змагалися по чотири учасники. В підсумку перше місце виборола команда Шепетівського відділення поліції. Другою стала команда в/ч А4127. Третє місце посіла команда ШВК№98. В особистому заліку з 91 очком зі 100 можливих перемогу святкував представник Шепетівського відділення поліції Ташецький Сергій. Друге місце з 88 очками посів представник ШВК№98 Жимбровський Ігор. Третім з 87 очками став представник Шепетівського відділення поліції Швець Сергій.

Отже, в підсумку, в загальному заліку перемогу святкувала команда в/ч А3730. Друге місце посіла команда ШВК №98. Третьою, як і в минулому році, стала команда в/ч А4127.

Призери у всіх видах змагань в особистому заліку нагороджені грамотами та медалями. Команди-переможці в футзалі, в перетягуванні канату та в загальному заліку нагороджені кубками.

Змагання організовано та проведено спільно управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради та Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Організатори заходу дякують Шепетівському відділенню поліції, в/ч А4127, НВК№1 та всім небайдужим, які надали допомогу у проведенні даного заходу.