Відбулись змагання по футболу серед шкіл міста

Автор

 22-23 березня у спортивному залі «Локомотив», стадіоні «Корчагінець» та футбольному полі спецшколи-інтернату відбулись щорічні змагання по футболу серед шкіл міста.

Тільки цього року відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 01.03.2012р. № 255 «Про проведення Національного Кубку ЄВРО-2012» змагання носили назву "І етап Національного Кубку шкільного футболу ЄВРО-2012". 

22.03.2012р. у спортивному залі «Локомотив» відбулося урочисте відкриття. З вітальними словами до учасників змагань звернулись: заступник міського голови Тетяна Григорівна Зайцева, начальник управління освіти Людмила Іванівна Тихончук, депутат міської ради від фракції партії Регіонів Ігор Ростиславович Карчевський, директор благодійного фонду зміцнення громад Тетяна Павлівна Василик, яка була спонсором даних змагань та команда КВК спеціалізованої школи-інтернат. 

За попередніми заявками у змаганнях взяли участь команди учнів 9-11 класів усіх шкіл міста. Переможцем змагань стала команда спецшколи-інтернату. Саме вона візьме участь у другому етапі Кубку, який проходитиме 12 квітня 2012 р. у м.Славуті. 

Новини Шепетівки в месенджерах

Viber | Telegram

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением