Четвер, 28 травня 2015 21:26

Засуджені Шепетівської ВК (№98) зіграли у товариському футбольному матчі із збірною священнослужителів

Автор
Замість трибун - бетонний паркан, замість професійних футбольних клубів - аматорські команди ув'язнених та служителів духовенства. На території Шепетівської виправної колонія №98 пройшов незвичний, але доволі цікавий та видовищний футбольний матч. Микола Мазанюк - начальник колонії – каже: попри те що, люди перебувають за колючим дротом, більшість продовжують займаються спортом.
Вболівальників з боку засуджених зібралось кілька десятків, але і духовенство також мало підтримку. Архімандрит Пітірім впевнений - такі спортивні заходи тільки в радість для тутешніх мешканців.

Перша двадцятип’яти хвилинка пройшла на рівних, глядачі, окрім небезпечних гольових моментів, голу у чиїсь ворота не побачили. Натомість другий тайм пройшов на більших швидкостях і голів таки дочекалися. Постійні тренування засуджених продемонстрували - хто господар поля. Матч закінчився з рахунком шість два на користь гравців колонії. Капітан команди до ув’язнення у футбол грав професійно, і тут продовжує займатись спортом.

Натомість капітан команди священнослужителів каже: суперник був сильнішим, тому і такий результат.

Зустрічаються цих два суперника не вперше, попередні ігри ув’язненні також виграли. Тому священики кажуть: до наступного матчу підготуються краще. Та обіцяють продемонструвати кращу гру ніж попередні.

Новини Шепетівки в месенджерах

Viber | Telegram

Відео

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

То не Dred там на фоткі?

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением