Понеділок, 15 вересня 2014 16:38

Заходи з нагоди Дня фізичної культури та спорту

З 1994 року кожну другу суботу вересня на підтримку ініціативи фізкультурних і спортивних організацій та об’єднань громадян в Україні відзначається День фізичної культури і спорту. З нагоди даного свята в нашому місті також пройшла низка спортивних заходів.
10 вересня в товаристському матчі з баскетболу зустрілися команда Шепетівської дитячо-юнацької спортивної школи з командою Ветеранів, більшість яких, до речі, в минулому також є вихованцями Шепетівької ДЮСШ. Матч пройшов у дружній атмосфері і хоча закінчився беззаперечною перемогою команди «Ветеранів», але юні баскетболісти здобули ще один гарний та повчальний досвід напередодні відповідальних обласних змагань. Склад команди ветеранів: Сидорчук Петро, Петровський Роман, Дмитрик Руслан, Колбасовський Сергій, Гудима Віталій, Романюк Тетяна. Головний суддя матчу Григорчук Василь. Переможці матчу відзначені грамотами.

13 вересня в шаховому клубі дебют пройшов Кубок з  блискавичних шахів. Система проведення турніру була цікавою для учасників та глядачів. Матчеві протистояння завжди відрізняються напруженістю та інтригою, тому що, здавалося б, слабший гравець має набагато більше шансів здобути перемогу у сильношого та в змаганні в цілому.

В підсумку перемогу здобув кандидат в майстри спорту Янюк Володимир, друге місце посів Тарасюк Сергій, третім став кандидат в майстри спорту Ковбасюк Геннадій. Призери нагороджені грамотами, переможець виборов кубок.

14 вересня на стадіоні Локомотив пройшов турнір з міні-футболу 3х3. В турнірі прийняли участ 6 команд: Шепетівська ОДПІ, 21 ДПРЧ, Фратернірас, Ірбіс, Славутич, Цукровик. Подібні змагання в нашому місті проводяться вперше. В підсумку перемогу святкувала команда Шепетівської ОДПІ, яка у фіналі здолала команду 21 ДПРЧ з рахунком 3-1. Команда переможець нагороджена кубком та грамотою.

Усі змагання організовано та проведено спільно віддлом у справах сім’ї, молоді та спорту та Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки ДЮСШ.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением