Розділ Спорт

Мешканка Шепетівщини виграла Кубок світу з фехтування на шаблях

Автор 20 травня 2024, 14:55

Вихованка Нетішинської КДЮСШ Аліна Комащук здобула чемпіонство на Кубку світу з фехтування на шаблях у складі збірної команди України. Українська четвірка у складі Ольги Харлан, Аліни Комащук, Олени Кравацької та Юлії Бакастової виборола командне золото на останньому перед Олімпіадою Кубку світу з фехтування на шаблях серед жінок, який проходив у болгарському Пловдиві.

Для українських шаблісток це третя командна медаль Кубка світу в сезоні після срібла в Афінах і бронзи в Сінт-Нікласі. В оптимальній формі українські фехтувальниці підійшли до Олімпійських ігор, тож бажаємо команді перемоги.

443698328 1055319656180311 8213088330730158287 n

Варто заважити, що шаблістки з міста-супутника Хмельницької АЕС двічі підіймалися на олімпійський п’єдестал. У 2008 році в Пекіні збірна України, до складу якої увійшли нетішинки Галина Пундик та Ольга Жовнір, здобула «золото». 2016 рік став вагомим для Аліни Комащук, яка на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро, разом з командою посіла друге місце.