Близько 200 спортсменів представляли Шепетівську громаду на Кубку України з чирлідингу

Автор 19 грудня 2023, 09:03

16 грудня, у Львові, відбувся Кубок України з чирлідингу 2023, це наймасштабніші змагання з чирлідингу за останні 4 роки. За призові місця змагалась ГО "Cheer Planet" Shepetivka Club з рекордною кількістю спортсменів - 192!

За словами засновника громадської організації "Cheer Planet" Shepetivka Club Олексія Шулякова на заході було більше 3000 спортсменів та більше 330 виступів:

"Це було щось неймовірне. ГО "Cheer Planet" Shepetivka Club не змогла залишитись осторонь та вирушила на змагання. Сьогодні Шепетівка підготувала 192 спортсмени. !!!192!!! Це рекордна кількість. Проте обіцяємо, що на чемпіонат України у квітні (2024 року - ред.), нас буде ще більше. Наші тренери Шуляков Олексій та Даша Зверева без зупинно над цим працюють."

За словами Олексія Юрійовича це були дуже складні змагання. У кожній номінації від 9 до 12 команд, а перемогу потрібно було просто вигризати, боротись за кожен бал:

"Звичайно, як на всіх змаганнях були затримки, втома. Та нас це не зупиняло! Нашу Шепетівку знають геть усі! Окремо хочу подякувати батькам. Ваша підтримка безцінна! Ви завжди поруч, завжди допомагаєте, підтримуєте! Ви у нас найкращі!".

• у срібному фіналі вид програми Cheerleading Solo Мацібора Анастасія, вікова категорія юніори

Участь в Кубку України взяла команда "SunRise" вид програми Perfomance Cheer Dance, вікова категорія мініс

ШКІЛЬНА ЛІГА. Гімназія 1

Переможець Кубку України вид програми Ром Dance команда "Fire Group" вікова категорі юніори
Переможець Кубку України вид програми Cheerleading команда "Baby Sharks" вікова категорія мініс

2 місце:

• вид програми Cheer Dance Show команда "Fire Group" вікова категорі юніори
  • вид програми Cheerleading команда "Infiniti" вікова категорія мініс
  • вид програми Cheer Dance Show команда "Baby Sharks" вікова категорія мініс

Вітаємо чирлідерів, тренерів зі здобутками та бажаємо нових рекордів у майбутніх змаганнях!

Останнє редагування 19 грудня 2023, 09:49