Вівторок, 27 грудня 2011 19:42

Всеукраїнський турнір з бойового самбо серед юнаків

Автор

24 грудня 2011 в спортивному залі «Локомотив» міста Шепетівки Хмельницької області відбувся Всеукраїнський турнір з бойового самбо серед юнаків 1996-97, 1998-99 рр.н. на честь Святого Миколи Чудотворця. У змаганнях взяли участь 102 юних спортсменів з 14 спортивних клубів: СК «Комбат», м.Хмельницький; СК «Союз ветеранів самбо» м. Харків; ПСПМШ «Самсон-Право», м. Хмельницький; СК «Гермес», м. Київ ; СК «Добро», м. Київ; СК «Атілла», м. Київ; СК «Комбат-самбо», м. Рівне; СК «Еврика», м. Кам'янець-Подільський; СК «Інь-Янь», м. Кам'янець-Подільський; СК «Лідер», м. Запоріжжя; СК «Колос-Комбат», м. Шепетівка; СК «Локомотив», м. Шепетівка; СК «Деражнянец», м. Деражня; СК «Віньківці», м. Віньківці .

На урочистій церемонії відкриття змагань були присутні почесні гості: президент Європейської федерації бойового самбо, президент Федерації бойового самбо України Ельхан Велієв Назимович, почесний президент Федерації бойового самбо Хмельницької області, депутат Хмельницької обласної ради, директор АТ «Шепетівський цукровий завод» Агарков Микола Миколайович, начальник відділу Шепетівського міського ради у справах сім'ї, молоді та спорту, депутат міської ради Стасюк Наталія Василівна, віце-президент Федерації бойового самбо України, президент Хмельницької обласної федерації бойового самбо, суддя міжнародної категорії, головний суддя змагань Марчук Олександр Іванович, віце-президент Федерації бойового самбо Україна, головний тренер збірної України з бойового самбо, суддя міжнародної категорії Середюк Федір Миколайович, віце-президент Харківської обласної федерації бойового самбо Поміляйко Геннадій Віталійович, віце-президент Хмельницької обласної федерації бойового самбо, суддя міжнародної категорії Кушик Станіслав Володимирович, віце-президент Хмельницької обласної федерації бойового самбо, суддя міжнародної категорії Рудич Олег Володимирович, віце-президент Хмельницької обласної федерації бойового самбо, суддя національної категорії Неділько Андрій Степанович, суддя міжнародної категорії Рудич Дмитро Володимирович, суддя національної категорії, майстер спорту міжнародного класу з бойового самбо Яворський Євген Олександрович, настоятель храму Віри, Надії, Любові протоієрей отець Анатолій.

З вітальним словом до учасників змагань виступили Велієв Ельхан Назимович, Агарков Микола Миколайович, Стасюк Наталія Василівна, Середюк Федір Миколайович, Марчук Олександр Іванович, протоієрей Анатолій

Почесними нагородами «За вагомий особистий внесок у розвиток бойового самбо в Україну» від Федерації бойового самбо України були нагороджені Буряк Сергій Васильович і Агарков Микола Миколайович.

Почесні дипломи від ФБСУ «За вагомий особистий внесок у розвиток бойового самбо в Хмельницькій області і в Україну були вручені начальнику управління у справах сім'ї, молоді та спорту Хмельницької обласної держадміністрації Данилюку Олександру Васильовичу, заступнику начальника управління у справах сім'ї, молоді та спорту Хмельницької обласної держадміністрації Заєць Сергію Володимировичу, директору ОК ДЮСШ «Колос» Зевакіной Світлані Борисівні, голові Шепетівської районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Токарєвої Галині Пилипівна, віце-президенту Хмельницької обласної федерації бойового самбо Кушик Станіславу Володимировичу, віце-президенту Хмельницької обласної федерації бойового самбо Рудич Олегу Володимировичу, віце-президенту Хмельницької обласної федерації бойового самбо Неділько Андрію Степановичу, Хмельницької обласної телерадіокомпанії «Поділля-Центр», спортивному сайту єдиноборств, в особі Синчука Івана, телерадіокомпанії «Шанс».

Цей день став справжнім спортивним святом для юних бойових самбістів - красиво прикрашений зал, почесні імениті гості, подарунки, преса, телебачення, бурхлива підтримка глядачів - все сприяло святковій атмосфері і підтримувало бойовий дух спортсменів. Для багатьох учасників це були перші в їхньому житті змагання, і вони залишаться в їх пам'яті на все життя. А для деяких, і хочеться сподіватися, що їх буде більшість, стануть стартом в їх довгої та успішної спортивної кар'єри. Тим більше, що в залі, в якому проходили нинішні змагання, отримав путівку в життя вже не один титулований спортсмен.

Від генерального спонсора турніру - АТ «Шепетівський цукровий завод» всі учасники змагань отримали солодкі подарунки.Призери турніру були нагороджені медалями, дипломами і призами. Чемпіони в кожній ваговій категорії нагороджені кубками.

Результати змагань

Вікова категорія 1998-99 рр.н.

Вагова категорія 33 кг

1-е місце - Алієв Хатаї (СК «Союз ветеранів самбо», м. Харків)

2-е місце - Симончук Микола (СК «Комбат-самбо», м. Рівне)

3-є місце - Кондратьєв Дмитро (СК «Деражнянец», м. Деражня)

3-є місце - Себков Владислав (СК «Деражнянец», м. Деражня)

5-е місце - Алексанян Таріел (СК «Колос-Комбат», м. Шепетівка)

5-е місце - Малошевіч Олег (СК «Гермес», м. Київ)

7-е місце - Мендрік Владислав (СК «Деражнянец», м. Деражня)

7-е місце - Маслянчук Дмитро (СК «Колос-Комбат», м. Шепетівка)

Вагова категорія 36 кг

1-е місце - Дума Сергій (СК «Деражнянец», м. Деражня)

2-е місце - Міхно Андрій (СК «Добро», м. Київ)

3-є місце - Кшіжінскій Антон (ПСПМШ «Самсон-Право», м. Хмельницький)

3-є місце - Слободзян Євген (СК «Колос-Комбат», м. Шепетівка)

5-е місце - Кірімов Асиф (СК «Союз ветеранів самбо», м. Харків)

5-е місце - Безштанько Олександр (СК «Колос-Комбат», м. Шепетівка)

7-е місце - зачепила Петро (СК «Локомотив», м. Шепетівка)

7-е місце - Галушка Назарій (СК «Деражнянец», м. Деражня)

Вагова категорія 39 кг

1-е місце - Лихоліти Костянтин (СК «Союз ветеранів самбо», м. Харків)

2-е місце - киця Владислав (СК «Віньківці», м. Віньківці)

3-є місце - Лиса Іван (СК «Локомотив», м. Шепетівка)

3-є місце - Шевчук Петро (СК «Комбат-самбо», м. Рівне)

5-е місце - Брікнер Максим (СК «Локомотив», м. Шепетівка)

5-е місце - Микицей Андрій (СК «Еврика», м. Кам'янець-Подільський)

Вагова категорія 42 кг

1-е місце - Мухін Олександр (ПСПМШ «Самсон-Право», м. Хмельницький)

2-е місце - Паляниця Назар (СК «Колос-Комбат», м. Шепетівка)

3-є місце - Алізаде Мухаммед (СК «Атілла», м. Київ)

3-є місце - Бондар Валентин (СК «Віньківці», м. Віньківці)

5-е місце - Добринчук Віктор (СК «Колос-Комбат», м. Шепетівка)

Вагова категорія 45 кг

1-е місце - Кисельов Дмитро (СК «Союз ветеранів самбо», м. Харків)

2-е місце - Горобець Владислав (СК «Деражнянец», м. Деражня)

3-є місце - Терлі Дмитро (ПСПМШ «Самсон-Право», м. Хмельницький)

3-є місце - Чорнопятенко Анатолій (СК «Комбат-самбо», м. Рівне)

5-е місце - Монастирецький Владислав (СК «Колос-Комбат», м. Шепетівка)

5-е місце - Чіжінков Олексій (ПСПМШ «Самсон-Право», м. Хмельницький)

Вагова категорія 48 кг

1-е місце - Кірімов Юсиф (СК «Союз ветеранів з амбо», м. Харків)

2-е місце - Леонов Сергій (СК «Віньківці», м. Віньківці)

3-є місце - Квасний Андрій (СК «Еврика», м. Кам'янець-Подільський)

Вагова категорія 52 кг

1-е місце - Кухарський Владислав (СК «Віньківці», м. Віньківці)

2-е місце - Пасічник Микола (СК «Еврика», м. Кам'янець-Подільський)

3-є місце-Дудко Олександр (СК «Інь-Янь», м. Кам'янець-Подільський)

3-є місце - Поворознюк Олег (СК «Еврика», м. Кам'янець-Подільський)

5-е місце - Квасний Захар (СК «Еврика», м. Кам'янець-Подільський)

Вагова категорія 57 кг

1-е місце - Михальчук Євген (СК «Колос-Комбат», м. Шепетівка)

2-е місце - Линник Дмитро (СК «Колос-Комбат», м. Шепетівка)

3-є місце - Батовського В'ячеслав (ПСПМШ «Самсон-Право», м. Хмельницький)

Вагова категорія +62 кг

1-е місце - Дереженец Дмитро (СК «Комбат-самбо», м. Рівне)

2-е місце - Савицький Андрій (ПСПМШ «Самсон-Право», м. Хмельницький)

3-є місце - Підіний Денис (СК «Віньківці», м. Віньківці)

3-є місце - Тітер Віталій (СК «Колос-Комбат», м. Шепетівка)

Вікова категорія 1996-97 рр.. р.

Вагова категорія 42 кг

1-е місце - Кондратович Богдан (СК «Союз ветеранів самбо», м. Харків)

2-е місце - Грохольський Ігор (СК «Локомотив», м. Шепетівка)

3-є місце - Бородій Андрій (СК «Локомотив», м. Шепетівка)

3-є місце - Семенюк Іван (СК «Комбат-самбо», м. Рівне)

5-е місце - Паладійчук Максим (СК «Комбат-самбо», м. Рівне)

Вагова категорія 45 кг

1-е місце - Вітвіцький Дмитро (ПСПМШ «Самсон-Право», м. Хмельницький)

2-е місце - Дітлюк Ілля (СК «Інь-Янь», м. Кам'янець-Подільський)

3-є місце - Кравчук Ярослав (СК «Віньківці», м. Віньківці)

3-є місце - Джабраїлов Раміль (СК «Атілла», м. Київ)

Вагова категорія 48 кг

1-е місце - Лісовський Євгеній (СК «Локомотив», м. Шепетівка)

2-е місце - Грохольський Андрій (СК «Інь-Янь», м. Кам'янець-Подільський)

3-є місце - Лисий Вадим (СК «Інь-Янь», м. Кам'янець-Подільський)

Вагова категорія 52 кг

1-е місце - Гриценко Дмитро (СК «Колос-Комбат», м. Шепетівка)

2-е місце - Черняк Павло (СК «Колос-Комбат», м. Шепетівка)

3-є місце - Кучер Андрій (СК «Колос-Комбат», м. Шепетівка)

3-є місце - Дзигун Микита (СК «Гермес», м. Київ)

5-е місце - Бриліцкій Богдан (СК «Гермес», м. Київ)

Вагова категорія 57 кг

1-е місце - Зубко Олексій (СК «Гермес», м. Київ)

2-е місце - Христюк Павло (СК «Локомотив», м. Шепетівка)

3-є місце - Нечипорук Віталій (СК «Колос-Комбат», м. Шепетівка)

3-є місце - Адамец Андрій (СК «Локомотив», м. Шепетівка)

5-е місце - шелеві Богдан (СК «Інь-Янь», м. Кам'янець-Подільський)

5-е місце - Гульматов Джейхун (СК «Гермес», м. Київ)

7-е місце - Смиков Олексій (СК «Гермес», м. Київ)

7-е місце - Безлюдний Ярослав (СК «Атілла», м. Київ)

Вагова категорія 62 кг

1-е місце - Синиця Олександр (СК «Комбат», м. Хмельницький)

2-е місце - Коваленко Владислав (СК «Гермес», м. Київ)

3-є місце - Мельник Юрій (СК «Комбат-самбо», м. Рівне)

3-є місце - Шевчук Богдан (СК «Колос-Комбат», м. Шепетівка)

5-е місце - Шпаковський Артур (ПСПМШ «Самсон-Право», м. Хмельницький)

5-е місце - Єфремов Данило (СК «Гермес», м. Київ)

Вагова категорія 68 кг

1-е місце - Камільскій Роман (СК «Гермес», м. Київ)

2-е місце - Нечипорук Максим (СК «Колос-Комбат», м. Шепетівка)

3-є місце - Павленко Ігор (СК «Гермес», м. Київ)

3-є місце - Онищенко Микола (СК «Гермес», м. Київ)

5-е місце - Александров Артем (СК «Лідер», м. Запоріжжя)

5-е місце - Грушко Костянтин (ПСПМШ «Самсон-Право», м. Хмельницький)

7-е місце - Охріменко Антон (СК «Добро», м. Київ)

7-е місце - Абаза Тимур (СК «Атілла», м. Київ)

Вагова категорія 74 кг

1-е місце - Матейко Денис (СК «Комбат», м.Хмельницький)

2-е місце - Насідач Владислав (ПСПМШ «Самсон-Право», м. Хмельницький)

3-є місце - Козловський Антон (СК «Локомотив», м. Шепетівка)

3-є місце - Слободян Артем (ПСПМШ «Самсон-Право», м. Хмельницький)

5-е місце - Смирнов Олександр (СК «Гермес», м. Київ)

Вагова категорія 82 кг

1-е місце - Шалай Сергій (СК «Деражнянец», м. Деражня)

2-е місце - Мацюк Дмитро (СК «Віньківці», м. Віньківці)

3-є місце - Жовнер Дмитро (СК «Локомотив», м. Шепетівка)

3-є місце - Фокін Андре (СК «Віньківці», м. Віньківці)

Вагова категорія +82 кг

1-е місце - Марчук Олександр (СК «Комбат», м. Хмельницький)

2-е місце - Коваленко Іван (СК «Гермес», м. Київ)

3-є місце - Баранчук Іван (СК «Колос-Комбат», м. Шепетівка)

 Джерело: bsambo.com.ua

Останнє редагування П'ятниця, 06 січня 2012 16:30

Новини Шепетівки в месенджерах

Підписуйся на Viber! | Підписуйся на Telegram!

Відео

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (6)

This comment was minimized by the moderator on the site

А чому не вказали джерело інформації? Ая-яй!

This comment was minimized by the moderator on the site

Нам цей матеріал прислали електронною поштою, якщо ви знаєте з якого сайту ця стаття, то будь ласка вкажіть її, ми із задоволенням вставимо посилання на джерело.

This comment was minimized by the moderator on the site

звичайно з сайту Федерації бойового самбо України:<br />bsambo.com.ua

This comment was minimized by the moderator on the site

Вказав джерело. Дякую за звернення

This comment was minimized by the moderator on the site

Прізвище переможців необхідно писати вірно не Кшіжінскій Антон а Кшижинський Антон так що прошу журналіста внести відповідні зміни

This comment was minimized by the moderator on the site

Поправки внесено, дякуємо за зауваження.

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением