Сім’ю з Шепетівщини вкотре визнали найспортивнішою в Україні

Автор 28 серпня 2023, 12:05

Цими вихідними 58 сімей з 20 областей України змагались за звання найспортивнішої сімʼї у фіналі 20-го фестивалю «Тато, мама, я - спортивна сімʼя», який традиційно проводиться щороку. Головною метою заходу стала організація в умовах воєнного стану оздоровчо- рухової активності серед усіх категорій громадян для зниження психоемоційного напруження, стресу та подолання їх наслідків, формування свідомої потреби у заняттях фізичною культурою в сімейному колі.

Хмельниччину представляли переможці обласного фестивалю – сім’я Муликів з міста Славута: тато – Ярослав, мама – Аделіна та донька Дарія, які знову зайняли перше місце та вкотре здобули звання чемпіонів.

Сімʼя Муликів були також фіналістами всеукраїнських змагань спортивних сімей й минулих років.

За інформацією Славутського Центру фізичного здоровʼя «Спорт для всіх».