Шепетівські футбольні ветерани на виїзді у Кам’янець-Подільському "вигризли" нічию

Автор 27 серпня 2023, 22:36

Сьогодні відбулось два поєдинки 6-го туру Чемпіонату Хмельницької області з футболу серед команд ветеранів (40+). Про результати поєдинків розповіли у Хмельницькій обласній асоціації футболу.

“Епіцентр-Фортеця” із Кам’янець-Подільського приймала “Темп” з Шепетівки. Матч пройшов результативно - глядачі побачили аж 6 голів.

На 10 хвилині рахунок відрив шепетівчанин Сергій Сітарук, на 42-ій хвилині його зрівняв Руслан Хамелюк, на що Сергій у відповідь оформив дубль на 50-ій хвилині. Однак втримати його не вдалось, Сергій Матковський на 63 та 68 хвилинах вивів “Епіцентр-Фортецю” вперед. Лише гол Віталія Єременко на 74 хвилині дозволив шепетівчанам звести матч на виїзді до нічиї.

“Агробізнес” Нова Ушиця вдома здолав команду “Ветеран” із Хмельницького з рахунком 0:1. Єдиний гол матчу забив Лев Сергеєв.

Матч Агробізнес Волочиськ – Поділля Кам’янець-Подільський перенесено, в зв’язку з участю волочиської команди у відбіркових матчах чемпіонату України.

Турнірне становище команд (станом на 27.08.2023)

4 16.07.2023 “Агробізнес” Нова Ушиця – “Агробізнес” Волочиськ 1:1
5 18.06.2023 “Епіцентр-Фортеця” Кам’янець-Подільський – “Поділля” Кам’янець-Подільський р-н 4:0
6 18.06.2023 “Ветеран” Хмельницький – “Темп” Шепетівка 4:1
3 тур Рахунок
7 24.06.2023 “Темп” Шепетівка – “Агробізнес” Нова Ушиця 0:2
8 25.06.2023 “Поділля” Кам’янець-Подільський р-н – “Ветеран” Хмельницький 0:4
9 25.06.2023 “Агробізнес” Волочиськ – “Епіцентр-Фортеця” Кам’янець-Подільський 3:0
4 тур Рахунок
10 02.07.2023 “Агробізнес” Нова Ушиця – “Епіцентр-Фортеця” Кам’янець-Подільський 1:1
11 02.07.2023 “Ветеран” Хмельницький – “Агробізнес” Волочиськ 1:1
12 02.07.2023 “Темп” Шепетівка – “Поділля” Кам’янець-Подільський р-н 4:1
5 тур Рахунок
13 09.07.2023 “Поділля” Кам’янець-Подільський р-н – “Агробізнес” Нова Ушиця 2:12
14 09.07.2023 “Агробізнес” Волочиськ – “Темп” Ветерани 5:1
15 09.07.2023 “Епіцентр-Фортеця” Кам’янець-Подільський – “Ветеран” Хмельницький 1:3