Михайло Ларков здобув перемогу на чемпіонаті України з більярдного спорту

Автор 18 липня 2023, 16:31

У Хмельницькому відбувся чемпіонат України з більярдного спорту. Двоє учасників збірної Хмельниччини здобули призові місця у Чемпіонаті України з більярдного спорту «Вільна піраміда».

Переможцем чемпіонату став майстер спорту України шепетівчнин Михайло Ларков. Бронзову нагороду у віковій категорії серед юніорів виборов кандидат у майстри спорту України Кіріл Трачук.

dsc 0040

Чемпіонат України з більярдного спорту серед юніорів, юнаків та дівчат відбувся в базовому спортивному клубі Національної федерації спортивного більярду України БК «Б-8». Змагання тривали з 13 до 16 липня. Загалом у чемпіонаті взяли участь 42 спортсмени з 13 регіонів України.

dsc 0056

Вітаємо призерів змагань та щиро дякуємо тренерам і батькам за підготовку молодих спортсменів!