Шепетівські легкоатлетки привезли нагороди з відкритої першості Старокостянтинівської громади

Автор 07 грудня 2022, 12:24

3 грудня 2022 року в місті Старокостянтинів відбулася відкрита першість Старокостянтинівської громади ДЮСШ з легкої атлетики серед юнаків та дівчат, присвячена Дню Збройних Сил України. До участі у змаганнях було заявлено близько 8 команд з різних куточків Хмельниччини, загальною кількістю понад 200 легкоатлетів.

Честь міста Шепетівки захищали 9 спортсменів відділення легкої атлетики Шепетівської КДЮСШ під керівництвом тренера-викладача Іванюка Миколи Миколайовича.

За підсумками змагань, наші легкоатлети продемонстрували наступні результати:

• Мельник Марія посіла І місце на дистанції 60 метрів та І місце у стрибках у довжину
  • Гончарук Юлія посіла ІІ місце на дистанції 60 метрів та ІІІ місце у стрибках у довжину.

"Вітаємо спортсменок з яскравим виступом та бажаємо нових спортивних звершень!"

Відрядження команди легкоатлетів та супроводжуючого тренера здійснювалося за рахунок «Програми розвитку фізичної культури та спорту в Шепетівський міській територіальній громаді на 2022 рік.