Розділ Спорт

Футболістів шепетівського "Темпу" розгромили на виїзді

Автор 17 жовтня 2022, 19:14

У чемпіонаті Хмельницької області з футболу серед ветеранів відбувся восьмий тур. Футболісти шепетівського "Темпу" грали на виїзді у місті Волочиськ з місцевою командою “Агробізнес”.

Перший тайм завершився з рахунком 1:0, гол у наші ворота забив на 25 хвилині Сергій Богородиченко.

В другому таймі, на жаль, відіграти не вдалося. Спочатку гол нам забив Сергій Богородиченко на 47 хвилині матчу, а далі хет-трик оформив Олександр Ждаха (50, 57, 73 хвилини).

Таким чином з розгромних рахунком 5:0 наші футбольні ветерани поступилися команді з Волочиська.

312048922 5738438359551864 3773963101621985067 n 1024x610

Технічні дані матчу

Арбітр: Андрій Старцун.

Асистенти арбітра: Олександр Зєвакін, Сергій Зощук.

307982688 5738437619551938 4522325990893199133 n 1024x754

“Агробізнес”: Ковальчук, Рефель, Сяньков, Кучерас, Ждаха, Бадло, Донець, Гоцалюк – к, Николайчук, Панчук, Богородиченко. Заміни: Семенов, Волинчук.

“Темп”: Сидорчук, Українець, Колодяжний, Рибачок, Голуб, Єременко, Максимчук, Зубарєв, Ситарук, Катревич, Панасюк – к.

Заміни: Рудюк, Басюк, Фещенко, Вихристюк, Мельничук, Головань, Свірщук, Денисюк.

Голи: Сергій Богородиченко (25), Матвій Николайчук (47), Олександр Ждаха (50, 57, 73).