Відбувся шаховий чемпіонат серед учнів Шепетівської громади

Автор Олег Шмельов 29 вересня 2022, 12:01

З 27 по 28 вересня у міському шаховому клубі «Дебют» відбувся шаховий чемпіонат серед учнів навчальних закладів Шепетівської міської територіальної громади у рамках спортивного челенджу «Спорт у кожному дворі».

Змагання відбулися у дружній атмосфері. Спостерігаючи за учасниками змагань відчувалась жага до перемоги. Усі проявили свої найкращі здібності, одними здобуті на заняттях у шаховому відділені КДЮСШ, іншими – у незчисленних партіях з татом чи дідусем.

За підсумками чемпіонату в особистому заліку маємо результати:

Переможець чемпіонату – Бондар Олександр (НВК№1), друге місце виборов Іщук Богдан (Плесенська гімназія) та третє місце посів – Бадрак Роман (НВК№3).

Переможець нагороджений подарунком, призери чемпіонату – кубками, грамотами та медалями.

Змагання організовано та проведено Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за сприяння Шепетівської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.