Розділ Спорт

У Шепетівці стартував Всеукраїнський проект психологічної підтримки «Поруч»

Автор 02 червня 2022, 17:54

Сьогодні у нашій громаді стартував Всеукраїнський проект психологічної підтримки «Поруч». Це новий напрямок спільного проекту МОН і ЮНІСЕФ «Поруч», який надає психосоціальну допомогу дітям, молоді та сім’ям, що постраждали внаслідок війни.

На відкриття заходу завітали міський голова Віталій Бузиль, заступник міського голови Галина Безкоровайна та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Наталія Стасюк.

На спортивному майданчику Шепетівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 діти мали змогу пограти в рухливі ігри з футбольним м’ячем, позайматися з психологом, отримати навички першої медичної допомоги від медичних волонтерів. Кожен учасник отримав пакунок (перекус) передбачений умовами проекту.

Реалізація проекту здійснюється за підтримки Шепетівської міської ради, відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, управління освіти, Шепетівської КДЮСШ, федерації футболу Шепетівського району

Шановні батьки, якщо ваша дитина бажає долучитися до участі у проекті, звертайтеся за телефоном: 097 413 79 57 Козійчук Віктор Романович – координатор проекту.

Шепетівська міська рада

0
репостів
0
репостів