Розділ Події

На стадіоні «Локомотив» відбулись національно-патріотичні змагання «Незламні»

Автор Дата13 жовтня 2021

У рамках відзначення Дня захисника України, та Українського козацтва 12 жовтня на стадіоні «Локомотив» відбулись національно-патріотичні змагання «Незламні».

Участі у змаганнях взяли збірні команди загальноосвітніх навчальних закладів міста, освітніх закладів, громадських організацій, позашкільних спортивних закладів. Склад команди: 5 спортсменів незалежно від статі, віком до 18 років.

У ході змагань команди представили свої візитівки. Відбулись майстер-клас від громадської організації ОТГ-23  з медичної підготовки — надання долікарської допомоги та показовий виступ тактичних дій підрозділу в бою Шепетівського навчально-виховного комплексу №3.

У вітальному слові міський голова Віталій Бузиль зазначив, що такі змагання — це приклад виховання патріотів, демонстрації професійних здібностей наставників з національно-патріотичного виховання, військового вишкілу, вмінь та навичок вихованців, можливість позмагатися у дружньому колі, але  визначити кращих. Також побажав усім вдалої гри, живого азарту та перемоги найкращим.

Продовжився захід комбінованою військово-спортивною естафетою. Кожен учасник команди мав подолати дистанцію 400 метрів з п’ятьма завданнями та передати естафету наступному учаснику команди. Перемогу здобула команда, яка найшвидше подолала дистанцію.

Команди, які посіли 1-3 місця були нагороджені грамотами та кубками:

  • 1 місце Команда «Несамовиті орли» Шепетівський НВК № 3;
  • 2 місце Команда Шепетівського коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету — Студентські соколи;
  • 3 місце команда Шепетівського медичного коледжу»Медикамент»;

Усі учасники заходу  отримали дипломи, медалі та інші подарунки:

  • команда Шепетівського професійного ліцею «Заграва»;
  • команда Плесенської ЗОШ «Хома»;
  • команда комплексної дитячо-юнацької спортивної школи відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради «Спортивна надія»;
  • команда юнацького гуртка Шепетівського осередку НСОУ «ПЛАСТ» «Блискавки».

Ларіонов Владислав учасник команди Шепетівського НВК № 3 «Несамовиті орли» був відзначений грамотою та статуеткою за найшвидше подолання комбінованої військово-спортивної естафети його час 4 хв. 55 сек.

Після проходження естафети учасників змагань та гостей свята пригощали козацьким кулішем від Шепетівської спілки ветеранів Афганістану.

Фотозвіт заходу 

За матеріалами Шепетівської міської ради