Розділ Події

Завтра відбудеться перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО»

Завтра відбудеться перевірка системи оповіщення «Сигнал-ВО» depositphotos.com

Сектор з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Шепетівської райдержадміністрації попередив, що завтра вібудеться перевірка систем оповіщення.

З метою недопущення безпідставного хвилювання людей повідомляємо, що відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області у 2021 році» 12 травня 2021 року з 10.00 до 12.00 години заплановано проведення комплексної перевірки системи оповіщення «Сигнал-ВО» із включенням електросирен. 

Основна мета проведення перевірки – визначення працездатності систем оповіщення.

Нагадуємо, що при позаплановому включенні сирен та передачі мовної інформації по електронних засобах масової інформації і вуличних гучномовцях, інформація може мати зміст про загрозу або виникнення різного виду надзвичайних ситуацій.

Почувши довгий уривчастий сигнал сирен, мешканцям області необхідно включити радіоточки, радіоприймачі та прослухати інформацію. Інформація передається протягом 5-7 хвилин після подачі звукових сигналів та містить зміст про загрозу або виникнення різного виду надзвичайних ситуацій та порядок дій населення у цих умовах.

Вислухавши повідомлення з питань цивільного захисту, кожен повинен діяти без паніки і метушні у відповідності з отриманими вказівками. Також потрібно сповістити про почуте сусідів, особливо людей похилого віку. Кожен громадянин повинен бути підготовленим до дій при виникненні надзвичайної ситуації або події.

Громадяни! Будьте уважні до повідомлень і сигналів управління з питань цивільного захисту. Це врятує Вам, рідним та близьким життя, збереже здоров’я та домівки.

Коментарі (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

не слышал никакой сирены.

This comment was minimized by the moderator on the site

погано слухали, в районі залізничного вокзалу було добре чутно

This comment was minimized by the moderator on the site

Отакои. У меня и форточки и окно открыто в сторону города и не слышно. наверное к сирене еще и прислушиваться нужно специально. До сегодняшнего дня было слышно прекрасно. А это что - новье какое нибудь?

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением